logo
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
ОПИТУВАННЯ

Спортивне орієнтування

Вітаємо команду КЗШ №37 із занятим ІІ місцем у районних змаганнях зі спортивного орієнтування! Також вітаємо Власова Марка та Макаренко Дашу, які у індивідуальному заліку здобули І та ІІ місця відповідно (у вікових категоріях Ч-16, Ж-16 відповідно).

——————————————

Вітаємо призерів районних змагань , присвяченних Дню фізкультури і спорту:

Наливайка Павла, 6кл., кращого футболіста – ІІ місце;
Кривенка Данила, 6 кл., ІІІ місце (шашки).

—————————————–

Вітаємо наших спортсменів!

Вітаємо команду наших футболістів:

  • Гунька Олександра
  • Наумчака Івана
  • Сокуренка Артура
  • Левченка Назара
  • Мусієнка Антона
  • Шумика Олександра
  • Кравченка Вячеслава
  • Логвіна Микиту

які вибороли перше місце в районних змаганнях з футболу і 28 вересня приймуть участь в міських змаганнях. Бажаємо спортивних перемог!!!

—————————————–

Спартакіада “Юність-2016”

9 червня відбулися останні спортивні змагання серед вихованців пришкільних дитячих таборів відпочинку в рамках спатракіади “Юність-2016”. І це був футбол. На нашому шкільному стадіоні зібралися команди шкіл №27, 37, 40, 42, 55, 61, КПНЗ «ДЮСШ №5».Наша футбольна команда в запеклій боротьбі виборола ІІ місце. Переможців нагороджено грамотами та цінними подарунками. Вітаємо переможців , призерів та учасників змагань з новими спортивними досягненнями!

—————————————–

Естафета спортивних перемог

07 червня 2016 року естафету спортивних досягнень продовжила збірна команда дівчат 6-7 класів , яка перемогла в змаганнях з міні-волейболу на районній спартакіаді «Юність-2016». Збірна команда – переможниця: Примачук Ілона, Наймушина Альона, Щоголева Дарина, Шаповалова Валерія, Дмитрук Влада, Штурбабіна Вікторія, Пилипчук Діана, Литвиненко Єлизавета. Вітаємо та бажаємо нових спортивних досягнень!!!

—————————————-

Спартакіада “Юність-2016”

Вітаємо збірну команду школи, яка виборола ІІ місце з тенісу настільного в спартакіаді «Юність-2016» серед вихованців дитячих пришкільних таборів відпочинку Тернівського району м. Кривого Рогу. Наші спортсмени – тенісисти: Примачук Ілона, Вільчинський Дмитро, Скульський Богдан.

Молодці! Так тримати!

————————————–

Спартакіада “Юність-2016”

Наші спортсмени продовжують приймати участь в спартакіаді “Юність -2016” серед вихованців тимчасових таборів з денним перебуванням Тернівського району, присвяченої ХХХІ Літнім Олімпійським іграм. Вітаємо команду у складі Стрюц Єлизавети, Гришана Івана, Неклеси Дмитра з новою перемогою – ІІ місцем в турнірі з шашок. Молодці! Так тримати!

————————————

Районна міжтабірна спартакіада “Юність-2016”

01 червня 2016 року розпочалася районна міжтабірна спартакіада «Юність-2016».В спортивному заході взяли участь учні шкіл Тернівського району. Захід розпочався традиційним парадом учасників спартакіади та показовими виступами. Команди змагалися в перетягуванні канату, біг на 30м, стрибки на скакалці. За підсумки проведених змагань, перше загальнокомандне місце виборола команда КЗШ № 37. Вітаємо нашу командою з гідною перемогою. Переможці отримали кубок та грамоти.

————————————

Вітаємо наших спортсменів!

Кожушного Михайла, учня 10 класу , який на Чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків 2000-2001р.н. в метанні списа посів ІІ місце.
Гришана Івана, учня 7-а класу, який на регіональних змаганнях з кульової стрільби на Кубок ДЮСШ «Олімп» посів ІІ місце.

————————————

Лютий, 2016 р.

Вітаємо учня 6 класу Серікова Ростислава із І місцем у чемпіонаті міста з кікбоксінгу серед юнаків 2002 року народження, присвяченому 72-й річниці визволення міста від фашистських загарбників, у ваговій категорії -33.

Досягнення учнів школи за 2015 рік

  • Районні змагання з волейболу (юнаки) – ІІІ місце
  • Районні змагання з волейболу (дівчата) – У місце
  • Районні змагання з настільного тенісу – УІ місце
  • Районні змагання “Козацький гарт” – ІІ місце
  • Районні змагання з футболу “Осінні зірочки” (2005-2006 р.н.) – І місце
  • Районні змагання з легкоатлетичного багатоборства – ІІ місце
  • Районні змагання з баскетболу (юнаки) – УІІІ місце
  • Міські змагання з футболу “Осінні зірочки” – УІ місце
  • Міські змагання “Червоний гірник” – 38 місце

———————————–

Лютий, 2015 р.

Вітаємо нашу волейбольну команду юнаків – Фесенка Назара, Гомжина Микиту, Сапая Геннадія, Заріпова Руслана, Колісника Дениса, Романюка Максима та тренера – вчителя фізичної культури Бортнікова О.М. – із зайнятим ІІІ місцем в першості району з волейболу!

Молодці !!!

———————————-

Вересень, 2014р.

25 вересня 2014 року в міських змаганнях з легкої алтетики переможцями стали:

  • Медведєв Андрій , 11кл., І місце – штовхання ядра
  • Колісник Денис , 11кл., ІІІмісце – штовхання ядра.

Вітаємо переможців!

———————————-

Вересень, 2014р.

Збірна команда школи отримала перемогу в змаганнях до Дня фізкультурника в легкоатлетичному кросі (4 х 100 метрів).Вітаємо переможців!

———————————

Квітень, 2014 р.

10 квітня 2014 відбулись змагання з легкої атлетики, у яких учні нашої школи (вихованці гуртка “легка атлетика” ДЮСШ №7) отримали впевнену перемогу!
  • Медведєв Андрій, 10 клас – І місце в метанні ядра, І місце в метанні диска.
  • Колісник Денис, 10 клас – І місце в метанні списа.
  • Галушко Максим, 9-А клас – І місце в метанні списа.
  • Мартін Іван, 9-А клас – ІІ місце в метанні списа.
  • Кордюков Анатолій, 9-А клас – ІІ місце в метанні списа, ІІ місце в метанні ядра, ІІ місце в метанні диска.
  • Аксінорський Дмитро, 9-А клас – ІІІ місце в метанні списа.
  • Костюк Іван, 9-А клас – ІІІ місце в метанні списа.
  • Автономов Марк, 8 клас – ІІІ місце в метанні списа.
  • Також вітаємо Фесенко Назара, 10 клас – ІІІ місце в змаганнях з футзалу

———————————

Січень, 2013р.

Вітаємо збірну команду школи з ІІ місцем в районних змаганнях з волейболу серед дівчат. Молодці!!!

——————————–

Січень, 2013 р.

Вітаємо збірну команду школи з ІУ місцем в районних змаганнях з волейболу серед юнаків.

———————————

Січень, 2013 р.

Вітаємо Медведєва Андрія , учня 9 класу, з І місцем в першості міста та ІІІ місцем в Чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998-1999 р.н. в штовханні ядра. Молодець!!!

——————————–

Грудень, 2012 р.

Вітаємо Медведєва Андрія, учня 9 класу, з ІІІ місцем в Чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998-1999 р.н. в метанні диска.

——————————-

Червень, 2012 р.

Вітаємо учня 9 класу Фесенка Назара із зайнятим І місцем на Всеукраїнському турнірі з фрі-файту “Кубок Дніпра” серед старших юнаків.

——————————

Червень, 2012 р.

Вітаємо учня 9 класу Фесенка Назара із зайнятим І місцем на Всеукраїнському турнірі з фрі-файту “Кубок Дніпра” серед старших юнаків.
Вітаємо Гомжина Микиту, учня 9 класу, з черговою спортивною перемогою!
С 22 по 26 июня 2012 года в городе Феодосия на спортивной базе «Динамо» проводился V Международный фестиваль боевых искусств “World Cup Junior Fighter” .
Всего на соревнование приехало показать свое мастерство и стать чемпионами кубка мира 32 команды из 6 стран: Молдова, Туркменистан, Армения, Азербайджан, Украина, Россия. По судейским запискам 403 спортсмена.
Соревнования проходили по двум видам: ориентал (ММА) и казацкому поединку.
Ориентал – это официально признанный вид спорта в Украине и является аматорской версией ММА. На турнирах подобного рода проходит отбор бойцов для профессиональных поединков ММА.
Спортсмены ск.Тайгер в очередной раз приняли вызов и участвовали в соревновании в составе 8 человек, по ориентал (ММА).
Чемпионами и призёрами Кубка Мира 2012 по ориентал (ММА) в версии сейф-файт стали:
  • Кулиш Олег – 1 место
  • Гомжин Никита – 1 место
  • Ахремчик Роман – 1 место
  • Колестник Александр – 2 место
  • Холодулькин Глеб – 2 место
  • Дацюк Олег – 2 место
  • Мурый Валентин – 3 место

Поздравляем наших спортсменов с победой и желаем им дальнейших успехов в спорте.

——————————

Квітень, 2012р.

Вітаємо

команду дівчат школи за зайняте І та ІІІ місця
в змаганнях з легкоатлетичного 4-х борства серед загальноосвітніх шкіл Тернівського району, присвячених

Року спорту та здоровому способу життя.

—————————–

Березень, 2012р.

Вітаємо

команду дівчат школи за зайняте ІІ місце в першості району з волейболу серед загальноосвітніх шкіл Тернівського району, присвячених Року спорту та здоровому способу життя.

——————————

Березень, 2012р.

Вітаємо

команду учнів 7- 8 класів, яка взяла участь у змаганнях з шахів “Біла тура” серед юнаків та дівчат 1998 р.н. загальноосвітніх шкіл Тернівського району, присвячених Року спорту та здорового способу життя та посіла почесне ІІ місце.

—————————–

Грудень, 2011р.

Команда учнів 7- 8 класів взяла участь у районному турі з футболу серед учнів загальноосвітніх закладів та посіла почесне ІІ місце.

——————————

Листопад, 2011р.

Вітаємо випускників КЗШ №37 – 2011 року, неодноразових переможців районних та міських змагань з волейболу серед загальноосвітніх навчальних закладів Криворіжжя, які ставши студентами КТУ продовжують радувати своїх вболівальників новими спортивними досягненнями та перемогами.

——————————

18.11.2011р.

Вітаємо!!!

Віце-президент Криворізької міської федерації “Панкратіону” та “Граплінгу” Олісніченко Г.В. вручив спортивні нагороди учню 8 класу Гомжину Микиті та учню 4 класу Пантюхову Данилу за вагомі досягнення у спортивних змагання різних рівнів.

—————————–

Вересень, 2011

Вітаємо збірну команду школи за І місце в змаганнях з легкоатлетичної естафети 4 х 100м (в загальному заліку) серед загальноосвітніх шкіл Тернівського району, присвячених до Дня фізичної культури і спорту України.

Квітневі читання

Публічний захист робіт у рамках конкурсу «Квітневі читання» відбувся 20 квітня о 1000  на базі КЗШ №68. Нашу школу на міському рівні представили учні: Стрюц Єлизавета,  Трошин Богдан, Фомічова Світлана – 7-а клас.

——————————

Міський турнір “Юний хімік”

20 квітня 2016 року на базі Криворізької Тернівської гімназії проходив міський турнір “Юний хімік” в якому взяли участь учні нашої щколи: Пилипчук А., Мостюк К., Іваненко Р., Ушакова В. – 9кл., Глотенко Р., Салогуб М. – 8кл.  Наші учні  демонстрували гарні знання з хімії, виконували всі завдання чітко та швидко. Згуртованість команди, знання хімії  привели учні до переможного результату – ІІ місце. Вітаємо з гідною перемогою команду та керівника Ісаєву І.С.

——————————

Краєзнавчий форум

Кожного року у квітні місяці відбувається міський Краєзнавчий форум у м. Інгулець. Учні міста презентують свої науково-дослідницькі роботи з історії, краєзнавства, біології, екології, географії . В цьому році учасниками форуму і одночасно його призерами стали учні 8-го класу Горельський Владислав (ІІІ місце, історична секція), Чикиньова Катерина (ІІІ місце, краєзнавча секція). Науковий керівник – учитель історії Лук’яненко Ірина Василівна.

——————————

Міжнародний конкурс з інформатики “Бобер”

Загальна кількість учасників міжнародного конкурсу з інформатики від нашої школи становить 16. Отримано протоколи результатів даного конкурсу. “Відмінний”  результат показали учні:
  • Левченко Н., Наумчак І., Сокуренко А., 4кл
  • Сахно Н., 5кл.
  • Прокопенко О., Ступак Д., 6кл.
  • Гришан І., Пелипець С., 7-а кл.
  • Макаренко Д., Ушакова В., Мостюк К., Пилипчук Д., Працевита Т., 9кл.
  • Федоров Т., 10кл.

“Добрий” результат отримали учні Кривенко Д., Олійник А., 5 кл.

Вітаємо усіх учасників конкурсу та вчителя інформатики Кукушкіна М.В. з відмінним результатом!

——————————

Аніграфьонок

На районний  конкурс “Аніграфьонок” було представлено  7 робіт учнів школи: Сахна М., Пилипчук Д., Стрюц Є., Оголь К., Жерновенкова І., Левченка Н. в номінаціях “малюнок Раіпt”, “графіка”, “реклама”, “презентація”. Призером конкурсу визнано  учня 4 класу Левченка Назара та його роботу “Дельфін”. Вітаємо з перемогою!

——————————

Вітаємо!

Учні 4 класу нашої школи 09 квітня взяли участь в районних предметних олімпіадах для учнів 4-х класів. Серед учасників олімпіад:
  • Гунько Олександр (російська мова)
  • Каракуль Катерина (математика)
  • Мусієнко Антон (англійська мова)
  • Путря Дар’я (українська мова)
  • Левченко Назар (природознавство)
  • Вітаємо Путрю Дар’ю, яка зайняла ІІІ місце в олімпіаді з української мови!

——————————

Квітневі читання

06 квітня у НВК 240 відбувся міський конкурс “Квітневі читання” для учнів 3-4 класів. В даному конкурсі учні нашої школи вперше приймали участь. Левченко Назар, учень 4 класу отримав сертифікат учасника конкурсу. Вітаємо!

——————————

Щаслива планета

3  1 березня 2016 року було проведено  міську  учнівську науково практичну конференцію  «Щаслива планета» в якій взяли участь і учні нашої школи. Ушакова Валерія, учениця 9 класу,  виступила з доповіддю  та запропонувала слухачам екологічний проект. За підсумками участі в конференції Валерія  отримала сертифікат учасника.

——————————

Конкурс малюнків “Моє рідне місто”

Учні школи взяли участь в районному конкурсі дитячого малюнку «Моє рідне місто». Найкращі роботи було  представлено на міському конкурсі.Серед переможців роботи учнів Федорова Тимура та Полуботько Карини, учнів 10 класу. Вітаємо з перемогою!

—————————–

Вітаємо!

Мороза Станіслава , учня 6 класу, вихованця авіамодельного гуртка СЮТ,   із зайнятим ІІ місцем у відкритих регіональних змаганнях з авіамодельного спорту в класі F-1-N-150  та ІІ місцем в класі П-150.
Журавльова Олександра, учня 4 класу , вихованця авіамодельного гуртка СЮТ,   із зайнятим    ІІІ місцем у відкритих регіональних  змаганнях з авіамодельного спорту в класі П-150.

——————————-

Жовтень, 2015 р.

Вітаємо призерів районних предметних олімпіад:
  • з української мови та літератури – Пестерєву Анну , ученицю 9 класу (ІІІ місце), Сухіну Лесю, ученицю 10 класу (ІІІм.)- вчитель Кочмар Н.В.; Салогуба Максима, учня 8 класу (ІІІ м.) – вчитель
  • з інформатики – Іванюк Єлизавету, ученицю 10класу (ІІІ місце), Працевиту Тетяну, ученицю 9 класу (ІІІ місце) – вчитель Кукушкін М.В.
  • з фізики – Глотенка Романа, учня 9 класу (ІІ м.) – вчитель Міщук Т.Є.;
  • з історії – Горельського Владислава, Ружина Вдадислава, учнів 8класу (ІІІ місце) – вчитель Лукяненко І.В.;
  • обслуговуюча праця – Головко Тетяна 9клас (Ім), вчитель Пермякова В.М.

——————————-

Квітень, 2015 р.

Підсумки Всеукраїнської гри “Соняшник”
26 учнів взяли участь у Всеукраїнській грі “Соняшник”.
Вітаємо переможців:

  •  Диплом ІІІ ступення Всеукраїнського рівня отримує Сухіна Леся, 9кл.,
  • Диплом І ступення Регіонального рівня отримує Оголь Анна, 9 кл.;
  • Диплом ІІ ступення Регіонального рівня отримують: Ромашевський Єгор- 6-а кл., Салогуб Максим – 7кл.;
  • Диплом ІІІ ступення Регіонального рівня отримують: Трошин Богдан – 6-а кл., Лисенко Артем – 7кл., Пилипчук Аліна – 8кл., Макаренко Даря- 8 кл., Мірющенко Пилип – 8кл.

Вітаємо переможців!
Всі учасники гри отримають сертифікат учасника.

——————————

Квітень, 2015 р.

Вітаємо учнів-переможців районного конкурсу “Аніграфьонок-2015”

  •     Данько Тетяна , 9кл., “Японка”, номінація “Графіка”, I м
  •     Данько Тетяна , 9кл., “Коні”, номінація “Конструктор”, II м
  •     Данько Тетяна , 9кл., номінація “Презентація”, I м
  •     Стрюц Єлизавета, 6кл., “Бальні танці”, IІІм
  •     Гоцький Кирило, 6кл., “Автомат Калашникова”, II м
  •     Мелен Ксенія , 10кл., “Однажды в сказке”, I м
  •     Гоцький Кирило, 6кл., номінація “Гра” “Марио”, II м

——————————

    Квітень, 2015 р.

    03 квітня 2015 року на базі КЗШ №111 відбулася міська учнівська конференція «Формування освітніх компетенцій в інтересах сталого розвитку , які працюють над програмою «Освіта для сталого розвитку».
    Дипломами управління освіти і науки виконкому Криворізької міськради нагороджено учнів нашої школи, які приймали участь в конференції:
  •     Деркач Катерину, Бегені Карину – 11 клас, керівник Міщук Т.Є.
  •     Мелен Ксенію – 10 клас, керівник Дущак К.П.

———————————-

    Лютий, 2015 р.

Вітаємо учасників Зимої сесії Всеукраїнської олімпіади – 2015 з хімії, фізики, біології.
За результатами Всеукраїнської заочної олімпіади отримали дипломи учасників
з біології – 10 учнів, з фізики -7 учнів, з хімії – 14 учнів.

Лауреатами даної олімпіади з хімії стали:
Оголь Анна, 9 клас – 7 м
Макаренко Дар’я, 8 клас – 9 м
Дмитрук Богдан, 8 клас – 9 м

——————————-

    Січень, 2015 р.

    Вітаємо  ученицю  4 класу Литвин Валерію із зайнятим ІІІ місцем в районному турі дитячого творчого конкурсу “Первоцвіт”!
    Міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Інфортехнос».
У рамках міського фестивалю «Інтелектуали Криворіжжя-2015» 22.01.2015 на базі Криворізького Центрально-Міського ліцею відбувся міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Інфортехнос» (відділення комп’ютерних та технічних наук).
  Мета заходу – розвиток творчих здібностей особистості, її творчої активності; залучення талановитої молоді до науково-дослідницької діяльності, сприяння професійному самовизначення учнів старшої школи.
   Серед  конкурсантів , які виконували завдання – написання контрольної роботи з базових предметів (математика, фізика) та захист науково-дослідницьких робіт  була учениця 10 класу нашої школи  Мелен Ксенія. Ксенія гідно  впоралась із завданням та отримала диплом учасника даного заходу.

——————————

    Січень, 2015 р.

    24 січня 2015 року проходила районна предметна олімпіада з інформаційних технологій, в якій взяли участь Данько Т., Мелен К. За підсумками журі Данько Тетяна, 9кл. , зайняла І місце серед 8-9 кл., Мелен Ксенія, 10 кл., зайняла ІІ місце серед учнів 10-11кл.

    Вітаємо з перемогою Тетяну та Ксенію, а також іхнього керівника Кукушкіна М.В.!!!

——————————-

    Грудень, 2014 р.

17 грудня 2014 року, на базі КЗШ №117 проходив районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт з фізики, математики, інформатики. Учні нашої школи виступили із захистом робіт:
Сухіна Леся, 9кл. – “Значення математики у спорті ” (науковий керівник Крейтор Н.І.);
Іванюк Єлизавета, 9кл. – “Вплив структурованої води на живі організми” (науковий керівник Міщук Т.Є.).
Вітаємо дівчат з перемогою: Сухіна Л. – ІІІ м., Іванюк Л. – ІІ м !!!

——————————

Грудень, 2014 р

Вітаємо учнів – призерів районного туру конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика Шаповала В.- 5кл., Гоцького К. – 6-а кл.

——————————

Жовтень, 2014 р.

Вітаємо призерів та переможців  районних предметних олімпіад:

  •     з української мови та літератури – Деркач Катерину , ученицю 11 класу (ІІІ місце)-вчитель Сухіна Н.Ю.;
  •     з української мови та літератури – Підберезну Яну,ученицю 10класу (ІІІ місце) – вчительПивовар Ю.В.
  •     з російської мови та літератури – Деркач Катерину , ученицю 11 класу (ІІІ місце)- вчитель Сідорцева Т.В.;
  •     з російської мови та літератури – Підберезну Яну,ученицю 10класу (ІІІ місце) – вчитель
  •     з історії – Фесенка Назара,учня 11класу (ІІІ місце) – вчитель Лукяненко І.В.;
  •     з математики – Пилипчук Аліну, ученицю 8 класу (ІІІ місце) – вчитель Крейтор Н.І.
  •     з інформатики – Данько Тетяну (9 клас) І м., Мелен Ксенію (10 клас) ІІ м. – вчитель Кукушкін М.В.

——————————

Квітень, 2014 р.

Вітаємо Сухіну Лесю, ученицю 8кл. за перемогу журналістської роботи в номінації «Людина самовідданої праці»

——————————

Квітень, 2014 р.

Вітаємо Гомон Карину – ученицю 10 класу за перемогу в обласному бліц-конкурсі юних фотоаматорів «Щаслива мить» (І, ІІ, ІІ м) та ІІ м у міському фотоконкурсі «Моя Україна»

—————————–

Квітень, 2014 р.

Вітаємо Щербак Ірину – ученицю 10 класу за зайняте ІІ м у міському конкурсі «Нескорене Криворіжжя» номінація «Фотомистецтво» та за зайняті ІІ і ІІІ м в районному фотоконкурсі «Моя Україна»

—————————–

Квітень, 2014 р.

Вітаємо учнів школи, учасників та переможців Всеукраїнської українознавчої гри “Соняшник – 2014”:
  • Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – Трошин Богдан – 5 кл.
  • Диплом І ступення Регіонального рівня: Пилипчук Аліна – 7кл.; Працевита Тетяна – 7кл.; Мірющенко Пилип – 7кл.; Сухіна Леся – 8кл.;
  • Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня:Мостюк Катерина – 7кл.; Ушакова Валерія – 7кл.; Ніколенко Катерина – 8кл.; Хлєбович Євгенія – 8кл.;
  • Диплом ІІІ ступення Регіонального рівня: Іванюк Єлизавета – 8кл.; Волинець Ганна – 8кл.; Оголь Анна – 8кл

——————————–

Березень, 2014 р.

    Вітаємо учнів школи, учасників районного туру обласного заочного фотоконкурсу «Моя Україна»:
    Волошину Анастасію, номінація «Пейзаж», 11 клас (2 місце);
    Федорова Тимура, номінація «Натюрморт», робота «Домашній затишок», 8 клас (3 місце);
    Данько Тетяну, номінація «Ексклюзивне фото», робота «Світ на долоні», 8 клас (3 місце);
    Литвиненко Анну, номінація «Пейзаж», робота «Голуби на даху», 5 клас (2 місце).

——————————

Березень, 2014 р.

Вітаємо переможців районного конкурсу комп’ютерної графіки і анімації “Аніграфьонок – 2014”.
Номінація “графіка”
5-7 класи: Стрюц Ліза ІІ місце
8-9 класи: Данько Тетяна І місце
Номінація “конструктор”:
8-9 класи: Мулик Дарина І місце
10-11 класи: Півень Яна ІІ місце
Номінація “реклама”
8-9 класи: Діков Олександр II місце
10-11 класи: Константинов Олег ІІ місце
Номінація “навчальний фільм”:
10-11 класи: Пашинов Євген І місце, Ільїн Сергій ІІІ місце
Номінація “презентація”:
10-11 клас: Підберезна Олена ІІ місце

—————————–

Березень, 2014 р.

З 28 лютого по 2 березня 2014 року на базі Дніпропетровського національного університету проходив обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України у відділеннях історії, філософії та суспільствознавства.
Результати конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України у відділеннях:
Відділення історії

 

№з/п
П.І.Б.
Базовий компонент
Науково-дослідна робота
Захист
Сума
 
 
Місце
30
Підберезна Олена Олегівна
22
22
34
78
3
З 01 листопада 2013 р. до 10 лютого 2014 р. відбувся III (обласний) етап ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та шевченківським дням під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»
Згідно протоколів засідання журі (наказ департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 03.03.2014 №120/0/212-14) переможцями стали:
у номінації «Історія України та державотворення»
І місце     Підберезна Олена Олегівна, учениця 11 класу КЗШ №37
                (керівник Лук’яненко Ірина Василівна, вчитель історії).
 Тема: «Становище української шляхтянки на Волині в період другої половини ХVІ – першої половини ХVІІ століть».
         Переможці – Підберезна Олена, Мокряк Богдан, Белюга Кристина – будуть представляти Дніпропетровську область на ІV етапі ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

—————————–

Лютий, 2014 р.

28.02.2014 року на базі КЗШ №116 відбувся районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт з української мови та літератури «Шевченківські читання», присвячений 200-річчю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
У своїх дослідженнях юні філологи продемонстрували глибокі знання життя й творчості поета, показали багатогранність його таланту як письменника, громадського діяча та художника.
Вітаємо з перемогою в конкурсі  Підберезну Яну та її керівника  Сухіну Н.Ю. (ІІІм.)

—————————–

Лютий, 2014 р.

Вітаємо лауреатів  Всеукраїнських  олімпіад  “Олімпус” (осіння сесія 2013),  організованих  Інститутом Розвитку Шкільної Освіти:
з фізики:

  •     Ільїна Сергія, учня 11 класу, 6 місце
  •     Ніколенко Катерину, ученицю 8 класу, 6 місце
  •     Романюка Максима, учня 8 класу, 7 місце
  •     Іванюк Єлизавету, ученицю 8 класу, 6 місце
  •     Полуботько Карину, ученицю 8 класу, 6 місце
  •     Оголь Анну, ученицю 8 класу, 6 місце
  •     Хлєбович Євгенію,ученицю 8 класу, 7місце
  •     Волинець Ганну, ученицю 8 класу, 6 місце

з математики:

  •     Мостюк Катерину, ученицю 7класу, 10 місце

з історії:

  •     Жерновенкова Дмитра, ученя  5 класу, 7 місце

Дипломи учасників конкурсу також отримали :

  •     28 учнів з хімії
  •     6 учнів з історії
  •     11 учні з математики
  •     14 учні з української літератури

За організацію позапрограмної всеукраїнської предметної олімпіади Олімпус ОСІННЯ СЕСІЯ  Дипломами  нагороджено педагогів :

  •     Гребенюк Нелю Вікторівну, вчителя хімії
  •     Лукяненко Ірину Василівну, вчителя історії
  •     Міщук Тетяну Євгенівну, вчителя фізики
  •     Середу Олену Олександрівну, вчителя математики
  •     Сухіну Наталю Юріївну, вчителя української мови та літератури

——————————

Грудень, 2013 р.

19.12.2013р.  в приміщенні виконкому Криворізької міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження обдарованих дітей і молоді – лауреатів відзнаки Криворізького міського голови. Учениця 11 класу Підберезна Олена Олегівна лауреат даної відзнаки.

Вітаємо!!!

——————————

Травень, 2013 р.

Учні Сухіна Леся (7кл.) та Литвин Валерія (2кл.)   –  отримали бронзові сертифікати переможців Вмсеукраїнського конкурсу “Лукоморье”. Вітаємо з перемогою!!!

——————————

Квітень, 2013 р.

Учень 4-а класу Жерновенко Д.   –  посів ІІІ місце в районній предметній олімпіаді з української мови. Вітаємо!!!
 Учениця 10 класу Підберезна Олена   –  перемогла в обласному етапі творчого конкурсу “собори наших душ” в номінації “державотворення”
Вітаємо Олену  та її керівника Лук”яненко І.В. з перемогою.!!!
 Учениця 8-А класу Підберезна Яна  –  переможець міського етапу    конкурсу    “Аніграфьонок – 2013” в двох номінаціях.
Вітаємо Яну та її керівника Кукушкіна М.В.!!!

——————————

Квітень, 2013 р.

Вітаємо переможців  районного конкурсу “Аніграфьонок – 2013”:

  • Підберезна Яна , 8-А кл., І м
  • Підберезна Яна, 8-А кл., І м
  • Півень Яна, 10 кл., І м.
  • Сєвєрін Євген, 11 кл., ІІ м.
  • Діков Олександр, 8-А кл., І м.
  • Підберезна Олена, 10 кл., І м.
  • Ільїн Сергій, 10 кл., ІІІм.
  • Півень Яна, 10кл., ІІ м.
  • Мирик Анастасія, 5кл., І м.

——————————

Березень, 2013 р.

Вітаємо лауреатів Всеукраїнського конкурсу “Мультитест” з математики, організованого Інститутом Розвитку Шкільної Освіти:

  •     Дарипаску Вікторію,ученицю 4-а класу, 8 місце
  •     Трошина Богдана, учня 4-а класу, 8 місце
  •     Ромашевського Єгора, учня 4-а класу, 9 місце
  •     Пилипець Софію, ученицю 4-а класу, 9 місце
  •     Литвиненко Анну, ученицю 4-а класу, 9 місце
  •     Жерновенкова Дмитра, учня 4-а класу, 10 місце
  •     Сердюка Костянтина,учня 4-а класу, 10 місце

Дипломи учасників конкурсу також отримали :

  •     17 учнів з англійської мови
  •     29 учнів з історії
  •     22 учні з математики
  •     4 учні з української літератури
  •     12 учнів з української мови

——————————

Березень, 2013 р.

Вітаємо Підберезну Олену, ученицю 10класу, яка посіла ІІІ місце в районному  конкурсі НДР з української мови та літератури, науковий керівник Сухіна Н.Ю

——————————–

Березень, 2013 р.

Вітаємо ученицю 8-а класу Підберезну Яну, яка зайняла ІІІ місце в міському етапі обласного заочного фото конкурсу “Моя
Україна” в номінації “позажанрове фото та експериментальне фото” (робота “Моя мрія”), керівник Кукушкін М.В.

——————————–

Лютий, 2013р.

Вітаємо Підберезну Олену, ученицю 10класу, яка посіла ІІІ місце у ІІ (обласному)
етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України з  краєзнавства, науковий керівник Лук’яненко І.В.

 Тема роботи:   “Історичний аспект суспільно правового статусу жінок  в козацьку добу (ХVІ – ХVІІІ ст.)

——————————

Січень, 2013 р.

Вітаємо Підберезну Яну , ученицю 8-А класу, переможця міського конкурсу науково-дослідницьких робіт “Едісони ХХІ століття” (ІІІ місце в номінації “інформатика”) науковий керівник Кукушкін М. В.

——————————

Січень, 2013 р.

Вітаємо Підберезну Олену, ученицю 10класу, яка посіла ІІІ місце в міському конкурсі НДР  з історії та краєзнавства, науковий керівник Лук’яненко І.В.

——————————

Січень, 2013 р.

Вітаємо Підберезну Олену, ученицю 10класу, яка посіла ІІІ місце в міському конкурсі НДР “Юний філолог”, науковий керівник Сухіна Н.Ю.”

——————————

Листопад, 2012 р.

Вітаємо  Підберезну Яну, ученицю 8-а класу, яка посіла ІІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика.

——————————

Листопад, 2012 р.

Вітаємо  Підберезну Олену, ученицю 10 класу, яка посіла ІІІ місце в міській олімпіаді з історії – вчитель Лукяненко І.В.

—————————–

Жовтень, 2012 р.

Вітаємо призерів  районних предметних олімпіад:

  •     з історії – Фесенка Назара , учня 9 класу (ІІ місце), Підберезну Олену, ученицю 10 класу     (ІІІ місце) – вчитель Лукяненко І.В.;
  •     з біології  Новікову Олену, ученицю 10 класу  (ІІІ місце) – вчитель Сушко І.В. ;
  •     з фізики Оголь Катерину , ученицю 11 класу (ІІІм.) – вчитель Міщук Т.Є.
  •     з обслуговуючої праці  Куліченко Наталю, ученицю 11 класу  (І місце);               Бегені Карину , ученицю 9 класу  – вчитель Пермякова В.М. ;
  •     з фізичної культури Оголь Катерину , ученицю 11 класу (ІІм.); Кравченка Дмитра , учня 11 класу (ІІм) – вчитель Бортніков О.М.;
  •     з української мови   Підберезну Олену, ученицю 10 класу (ІІІм) – вчитель Сухіна Н.Ю.
  •     з російської мови і світової літ-ри   Підберезну Олену, ученицю 10 класу (ІІІм) – вчитель Сідорцева Т.В.

——————————

    Червень, 2012 р.

    Вітаємо Сухіну Лесю, ученицю 6 класу з перемогою в  міському творчому конкурсі “Історія старої фотографії”. (Українська мова,  вчитель Сухіна Н.Ю.)

——————————

    Квітень, 2012 р.

Вітаємо Підберезну Яну, ученицю 7 класу за зайняте ІІ місце в  міському етапі   конкурсу комп’ютерної графіки та анімації “Аніграфьонок – 2012” в номінації “Малюнок”. ( Інформатика, вчитель Кукушкін М.В.)

——————————

    Березень, 2012 р.

Вітаємо переможців районного  конкурсу комп’ютерної графіки та анімації “Аніграфьонок – 2012”:
Підберезну Яну, ученицю 7 класу за зайняте І місце в номінації “Малюнок”;
Оголь Катерину, ученицю 10 класу за зайняте ІІ місце в номінації “Навчальний фільм”;
Полісько Наталію, ученицю 11 класу  за зайняте ІІ місце в номінації “Презентація”;
Підберезну Олену,  ученицю 9 класу  за зайняте ІІІ місце в номінації “Малюнок”;
Світличну Вікторію,  ученицю 11 класу  за зайняте ІІІ місце в номінації “Малюнок”;
Кравченка Дмитра, учня  11 класу  за зайняте ІІІ місце в номінації “Реклама”;
Ільїна Сергія,  учня 9 класу  за зайняте ІІІ місце в номінації “Анімація”

( Інформатика, вчитель Кукушкін М.В.)

——————————

    Березень, 2012 р.

Вітаємо переможця районного  конкурсу-захисту НДР з української мови та літератури
Підберезну Олену, ученицю 9 класу (І місце, українська мова, вчитель Сухіна Н.Ю.)

——————————

    Березень, 2012р.

Вітаємо переможців  обласного фотоконкурсу:
Тарана Андрія, учня 8 класу,
Беліченко Олесю, ученицю 9 класу (  керівник ДзюзьВ.М.)

——————————

        Лютий, 2012 р.

Вітаємо дипломантів міського конкурсу-захисту НДР “Студія геометничних фігур”:
Гомжина Микиту,  учнь 8 класу
Фесенка Назара,  учнь 8 класу (вчитель Крейтор Н.І.)

——————————

        Лютий, 2012 р.

Вітаємо призера міського конкурсу-захисту НДР “Юний філолог”
Підберезну Олену, ученицю 9 класу (ІІ місце, українська мова, вчитель Сухіна Н.Ю.)

Лауреат премії “Обдаровані діти – надія України”

27 травня 2015 року у конференц-залі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Обдаровані діти – надія України» за участю голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Резніченко В.М. В номінації «юний винахідник та раціоналізатор» премію та нагороду отримав Трошин Андрій.
Обдаровані діти – надія Криворіжжя
Середенко Альона – нагороджена міською премією “Обдаровані діти – надія Криворіжжя” в номінації “Літературна творчість- 2009”

Лауреат відзнаки Криворізького міського голови для обдарованих дітей і молоді, 2014

Троценко Дарія – лауреат відзнаки Криворізького міського голови для обдарованих дітей та молоді у номінації «За творчи досягнення» (рішення виконкому міськради  від 13.11. 2014р. № 357);  член Криворізької міської Спілки творчо обдарованих дітей.
За  підсумками 2014 року  у номінації «За  творчі досягнення» відзнаки  Криворізького міського голови для обдарованих дітей і молоді  віком від 7 до 35 років отримали  66 осіб, серед них: 32 учні  шкіл естетичного виховання;  11 учасників аматорських колективів палаців культури;  3 актора   театру «Академія руху»; 7 студентів Криворізького обласного музичного училища; 3 майстра  декоративно – ужиткового мистецтва та ін.

Троценко Дарія нагороджена:

  • диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу науково-техничної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», 2014р.;
  •  диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, номінація «Гончарство», 2014р.;
  • диплом учасника І відкритого фестивалю народної творчості «Котилася писанка»,2014р.;
  • диплом лауреата ХІІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани-2014», номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво», 2014р.;
  • диплом лауреата ХІІІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани-2014», номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво», 2015.;
  • диплом учасника Folk  Ukraine Всеукраїнського фестивалю Святого Миколая-2014»;
  • диплом учасника фестивалю дитячої творчості «Ф-АРТФЕСТ-2015» «Різдвяні чудеса»;
  • грамота ДОДА, призерка обласної виставки «Наш пошук і творчість – тобі , Україно!», номінація «Прикладна  творчість»,  2014р.;
  • грамота ДОДА, переможець обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», номінація «В’язання гачком та спицями», 2015р.;
  • грамота ДОДА, призерка обласної виставки «Наш пошук і творчість – тобі , Україно!», номінація «Прикладна  творчість»,  2015р., (наказ від 22.09.2015 № 377/0/212-15);
  • грамота ДОДА, призерка обласної виставки науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість-тобі,Україно!», 2015р.; (наказ від 07.05.2015 № 336/0/212-15)
  •  грамота УОН, ІІ місце у міському конкурсі дитячої творчості «Країна Фантазія», розділ «Вироби з глини», 2015р.;
  • грамота УОН, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край», розділ «Декоративно-вжиткове мистецтво», 2015р.;
  • грамота УОН, І місце у міських зимових змаганнях з науково-технічної творчості «Техномарафон», номінація «Історико-стендове моделювання»

 

Лауреат відзнаки Криворізького міського голови для обдарованих дітей і молоді, 2013

Майже третина мешканців нашого міста це – молодь, серед яких багато обдарованих дітей в усіх напрямках: це і освіта і наука, культура і мистецтво, фізична культура та різноманітні спортивні напрями. Безумовно, досягнення молоді – це досягнення всього міста.
Вже три роки в місті працює програма «Нова генерація Кривого Рогу», яка охоплює галузі самоврядування і громадського об’єднання молоді і дає можливість розкрити та розвивати здібну, талановиту молодь. За цей час вже більше тисячі нагородженні медалями і призами, 68 студентів отримують стипендії Олександра Поля, Григорія Гутовського, окремі учні загальноосвітніх школ – лауреати відзнаки Криворізького міського голови обдарованих дітей і молоді в   5 номінаціях, у віковій категорії до 18 років:

– «За спортивні досягнення»;

–  «За творчі досягнення»;

– «За наукові досягнення»;

– «За інтелектуальні досягнення»;

– «За внесок у забезпечення розвитку студентського самоврядування, молодіжного руху».

19.12.2013р.  в приміщенні виконкому Криворізької міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження обдарованих дітей і молоді – лауреатів відзнаки Криворізького міського голови. Учениця 11 класу  Підберезна Олена Олегівна стала лауреатом даної відзнаки.

Підберезна Олена:

  • переможць районного, міського та обласного  етапів конкурсу учнівської творчості    «Обєднаймося ж, брати мої» в номінації «Історія та державотворення»;
  • переможць районного етапу конкурсу літературної творчості «Проба пера», в міському етапі вона посіла ІІІ місце;
  • в конкурсі НДР  сесії ДВ МАН (секція «Історія України» ) посіла ІІІ місце.

 Нагороджено дипломом Міністерства освіти і науки

Яціну Ю. нагороджено дипломом Міністерства освіти і науки за перемогу у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої” в номінації “Історія державотворення”.

Учень року – 2016

В 2015-2016 навчальному році, за клопотанням шкіл на звання «Учень року – 2016» претендували 32 випускники, які досягли значних успіхів в навчанні і нагородженні золотими та срібними медалями «За успіхи в навчанні» та 22 випускники, які були призерами різноманітних конкурсів на протязі всіх років навчання в школі. Переможцем районного конкурсу «Учень року – 2016»  став Трошин Андрій Михайлович, випускник Криворізької загальноосвітньої школи №37.

 

Нагороди  Трошина Андрія:

  •  І місце у міських змаганнях з радіоконструювання  в рамках міських зимових змагань з науково-технічної творчості «Техномарафон» в категорії  В;
  • призер обласного конкурсу  юних винахідників і раціоналізаторів – 2014р.;
  • призер обласного конкурсу юних винахідників і раціоналізаторів – 2015р.;
  • І місце в особистому  заліку  обласних змаганьз радіоелектронного констрування серед учасників старшої вікової групи;
  • І місце в районному конкурсі науково – дослідницьких робіт з фізики – 2015р.;
  • переможець обласного конкурсу «Обдаровані діти – надія України» в  номінації «Юний винахідник та раціоналізатор»

 

Переможці конкурсу “Учень року”: 2002р., 2008р., 2009р..

  • Плотвін Андрій – лауреат районного конкурсу “Учень року-2002”   в номінації “Спорт”
  • Кавун Олена  – лауреат районного конкурсу “Учень року-2008” в номінації “Майбутнє художнього мистецтва України”
  • Середенко Альона – переможець районного конкурсу “Учень року-2009” в номінації “Майбутнє української філології” , нагороджена міською премією “Обдаровані діти – надія Криворіжжя” в номінації “Літературна творчість”