logo
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
ОПИТУВАННЯ

Досягнення з предметів

2011 р. – районна олімпіада з української  мови : Підберезна Олена, 9 кл., ІІІ місце, вч.Сухіна Н.Ю.;

2011 р. – районний конкурс НДР « Північне сяйво»:  взяли участь 3 учні;  переможцем конкурсу стала   Підберезна Олена, 9- кл., краєзнавство, вч. Сухіна Н.Ю.;

2011 р. – міський конкурс-захист «Юний філолог»: учениця 9 класу Підберезна О. під керівництвом вчителя української мови Сухіни Н.Ю.  посіла ІІ місце;

2011 р. – районний конкурс НДР з української мови : Підберезна О., 9 кл., Імісце, вч.Сухіна Н.Ю.;

2012 р. – районна олімпіада з української мови: Підберезна Олена, учениця 10 класу, І місце, вчитель Сухіна Н.Ю.;

2012 р. – Підберезна Олена, учениця 10 класу ІІІ місце в міській олімпіаді з української мови, вчитель Сухіна Н.Ю.;

2012 р. – в районному турі конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика взяли участь  8 учнів; Підберезна Яна, учениця 8-А класу, посіла ІІІ місце, вчитель Пивовар Ю.В.;

2012 р. – в районному конкурсі НДР «Північне сяйво»  взяла участь Підберезна Олена учениця 10 класу, ІІІ місце,  вч. Сухіна Н.Ю.

2013 р. – в міському конкурсі-захисті «Юний філолог» учениця 10класу Підберезна О. під керівництвом вчителя української мови Сухіни Н.Ю.  посіла ІІІ місце;

2013 р. – в районному  конкурсі НДР з української мови та літератури  Підберезна Олена, учениця 10класу, посіла ІІІ місце, науковий керівник Сухіна Н.Ю.

2013 р. – Всеукраїнського конкурсу “Мультитест” з укр..мови , організованого Інститутом Розвитку Шкільної Освіти, 17учнів стали учасниками;

2013 р. – сертифікатами учасників Всеукраїнської гри «Соняшник» нагороджено 5 учнів;

Дипломом І ступеня  регіонального рівня  нагороджено:

·         Макаренко Дар’ю – 6 кл.;

·         Деркач Катерину – 9 кл.;

·         Мелен Ксенію – 8-А кл.;

·         Мулик Дарину – 8-А кл.;

Дипломом ІІ ступеня  регіонального рівня  нагороджено:

·           Денисову Вікторію – 9 кл.

Дипломом ІІІ ступеню регіонального рівня нагороджено:

·         Мулик Дар’ю  – 6-А кл.;

·         Працевиту Тетяну – 6 кл.;

·         Миронова Андрія – 6 кл.

2013 р. – районна олімпіада з української мови:   Підберезна Олена, учениця 11 класу,  ІІмісце, вчитель Сухіна Н.Ю.; Підберезна Яна, учениця 9-А класу, вчитель Пивовар Ю.В.; Сухіна Леся, ученицю 8 класу, вчитель Кочмар Н.В.; Деркач Катерина, учениця 10 класу, вчитель Сухіна Н.Ю.

2013 р.- в районному турі конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика взяли участь 10 учнів школи, призерами конкурсу стали: Гоцький Кирило, 6кл., вч. Кочмар Н.В.; Іванюк Єлизавета, 8 кл., вч. Кочмар Н.В.; Фесенко Назар, 10 кл., вч. Сухіна Н.Ю.

2013 р.- Підберезна О., під керівництвом вчителя української мови та літератури Сухіни Н.Ю. стала переможцем районного етапу конкурсу літературної творчості «Проба пера», в міському етапі вона посіла ІІІ місце;

2014 р. – в районному  конкурсі НДР з української мови та літератури Підберезна Яна, учениця 10 класу, посіла ІІІ місце, науковий керівник Сухіна Н.Ю.;

2014 р.- в районному конкурсі читців поезії Т.Г. Шевченка посіла ІІІ місце учениця 8 класу Сухіна Леся, вч. Кочмар Н.В.;

2014 р. – в районному конкурсі ім.П. Яцика взяли участь 12 учнів школи; призерами конкурсу стали Шаповал В., 5 кл. , ІІІ місце;  Гоцький К., 6-А клас, ІІІ місце; загальне командне місце – ІV на даному етапі конкурсу.

2015 р. – районна олімпіада з української мови : Пестерева Анна- 9 кл., ІІІ місце; Салогуб Максим – 8 кл., ІІІ місце; Сухіна Леся – 10 кл., ІІІ місце.
2016 р. – районна олімпіада з української мови та літератури: Гоцький Кирило – 8-А кл., ІІІ місце, Сухіна  Леся – 11 кл., ІІІ м; Сухіна Л. – учасник міської олімпіади з української мови.
2016 р. – районний конкурс НДР “Північне сяйво”: І місце – Горельський Владислав, вч. Сухіна Н.Ю.

19.10.2016 р. – м. Дніпро, обласна краєзнавча конференція «Україна починається з тебе», Сухіна Л. (11 кл.) – диплом учасника, вчитель Сухіна Н.Ю.

21.11.2016 р. – районний етап конкурсу знавців з української мови імені Петра Яцика: Жерновенков І. (3-Б)- ІІІ місце, Іванюк Є, (11 кл.) – ІІІ місце;

24.11.2016 – участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус»;

14.12.2016 – районний конкурс «Північне сяйво», Горельський В., (9 кл.) – І місце;

24.03.2017 – міський конкурс на кращого читача. Келюх В.(6кл.)- ІІ місце;

Літературний конкурс «Срібний пегас» – Ступак Д., Прокопенко О. , 7 кл.;

14.04.2017 – участь в міському Краєзнавчому форумі, Глотенко Р. (9 кл.);

25.09.2017 – конкурс НДР «Моя Батьківщина – Україна», обласний етап: Глотенко Р. (10 кл.), ІІІ місце; міський етап – робота-переможець;

жовтень 2017 р. – районна олімпіада з української мови: Гоцький К. (9-А) – ІІІ місце;

2011 р.- районна олімпіада з математики: Гомжин Микита, 8 кл., ІІІ місце –  вч. Крейтор Н.І.;

2012 р.- районний конкурс НДР з математики: Фесенко Назар, учень 9 класу,  ІІІ місце, вч. Крейтор Н.І.;

2013 р. – Всеукраїнський конкурс “Мультитест” з математики, організований  Інститутом Розвитку Шкільної Освіти ( 22 учні-учасники);

2013 р. – районна  олімпіада з математики:  Підберезна Яна, учениця 9-А класу, ІІІ місце, вчитель Кукушкін М.В.;

2014 р. – районна олімпіада з математики: Пилипчук Аліна, 8 кл., ІІІ місце;

2014 р.-  районний  конкурс  НДР з  математики: Сухіна Л., ІІ місце,  вч. Крейтор Н.І,
2016 р. – міський конкрс “Світ моїх захоплень” – учасник Келюх Вероніка, 5 клас (захист НДР з математики)
2016 р. – районна олімпіада з математики: Келюх Вероніка – 6кл., ІІІ місце; Путря Даря- 5 кл., ІІІ місце.
2016 р. – районний конкурс НДР з математики: Салогуб Максим – 9 кл., І місце, вч. Крейтор Н.І.
2016 р. – заочна Інтернет-олімпіада «Крок» для учнів 5-9 класів. 13 учасників, Прокопенко Олександра – відмінний результат;

Сертифікати учасників з добрим результатом отримали учні:

  • Ступак Дмитро, 7 клас
  • Каракуль Катерина, 5 клас
  • Левченко Назар, 5 клас
  • Путря Даря, 5 клас
  • Кривенко Данило, 6 клас
  • Посмашний Ярослав, 6 клас
  • Сахно Микита, 6 клас
  • Наливайко Павло, 6 клас
  • Литвин Валерія, 6 клас

11.11.2016 – інтернет-олімпіада з математики (5-9 кл.), 13 учасників. Прокопенко О. (7 кл.) – відмінний результат; Литвин Валерія, 6 клас – добрий результат;

24.11.2016 – участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус».

09.12.2016 – Міжнародна гра з математики «Кенгуру». 49 учасників (2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4 кл., 5 кл.);

20.12.2017 – районний конкурс НДР з математики: Трошин Б. (8-А) , ІІ місце;

20.04.2017 – міський конкурс «Я і світ моїх захоплень» (4-5 кл.). Путря Д. (3 кл.) – ІІ місце;

2017 р. – районна олімпіада з математики, Жалнін Я. (5 кл.) – ІІІ місце, Каракуль К. (6 кл.) – ІІІ місце, Гоцький К. – ІІІ місце; кер. Барабан К.О.

Листопад 2017 – районний конкурс НДР з математики, Гоцький К. (9-А), І місце, кер. Барабан К.О.

2017 р. – участь у міській інтернет-олімпіаді з математики «Крок».

2011 р.- районна олімпіада з історії : Підберезна Олена, 9 кл., ІІмісце, вч. Лук’яненко І.В.;  2011 р. – ХІХ сесії МАН при Європейському університеті учениця 9 класу Підберезна О. під керівництвом вчителя історії Лукяненко І.В. посіла ІІ місце;

2011 р.- в районному турі  ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія та державотворення » перемогла  учениця 9 класу Підберезна О. під керівництвом вч. історії Лук’яненко І.В.;

2011 р. – Підберезна Олена,  учениця 9 класу – переможець міського, призер обласного етапу ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія та державотворення»;

2012 р. – в районному, міському та обласному етапах ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія та державотворення » перемогла учениця 10 класу Підберезна О. під керівництвом вч. історії Лук’яненко І.В;

2012 р. – районна олімпіада з історії: Фесенко Назар, уч. 9 класу, ІІ місце;   Підберезна Олена, уч. 10 класу, ІІІ місце,  вчитель Лукяненко І.В.;

2012 р. – Підберезна Олена, учениця 10 класу, ІІІ місце в міській олімпіаді з історії,  вчитель Лукяненко І.В.;

2013 р.- в міському конкурсі НДР  з історії та краєзнавства  Підберезна Олена, учениця 10класу, посіла ІІІ місце, науковий керівник Лук’яненко І.В.;

2013 р. – в VІІ (обласному)  етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України з  краєзнавства  Підберезна Олена, учениця 10 класу, посіла ІІІ місце, науковий керівник Лук’яненко І.В.;

2013 р.- учениця 11 класу Підберезна О., під керівництвом вч. історії Лук’яненко І.В., стала переможцем районного, міського та обласного  етапів конкурсу учнівської творчості «Обєднаймося ж, брати мої» в номінації «Історія та державотворення»;

2013 р. – Всеукраїнський конкурс “Мультитест” з історії, учасниками стали 29 учнів;

2013 р. – районна олімпіада з історії: Фесенко Назар, учень 10 класу, ІІІ місце; Підберезна Олена, учениця 11 класу, ІІ місце, вчитель Лук’яненко І.В.;

2014 р. – в міському конкурсі «Історичні читання» на базі Жовтневого ліцею взяла участь учениця 11 кл. Підберезна О., вчитель Лук’яненко І.В.;

2014 р. – в  конкурсі НДР  сесії ДВ МАН (секція «Історія України») взяла участь учениця 11 кл. Підберезна О. , яка посіла ІІІ місце, вчитель Лук’яненко І.В.;

2014 р. – районна олімпіада з історії: Фесенка Н. , 11 кл., ІІІ місце,вчитель Лук’яненко І.В.

2015 р. – районна олімпіада з історії: Горельський Влад, 8 кл., ІІІ місце; Ружин Влад, 8кл., ІІІ місце
2016 р. – мііський конкурс НДР “Краєзнавчий форум”: Чикиньова Катерина, Горельський Владислав – 8 кл., ІІІ місце
2016 р. – обласна краєзнавча конференція “Україна починається з тебе” – Чикиньова Катерина, 9 кл.,  Сухіна Леся, 11кл.
2016 р. – міський конкурс проектів до 150-річчя М. Грушевського: Гришан І., Жерновенков Д. – 8-А кл.
2016 р. – районна предметна олімпіада з історії: Горельський Владислав, 9 кл. – ІІІ місце.

19.10.2016 р. – м. Дніпро, обласна краєзнавча конференція «Україна починається з тебе», Чикиньова К. (9 кл.) – диплом учасника, вчитель Лук’яненко І.В.;

Жовтень 2016 р. – міський конкурс презентацій до 150-річчя М. Грушевського. Дипломи учасників-Гришан І., Жерновенков Д. (8-А кл.);

24.11.2016 – участь у всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус»;

22.12.2016 – міський конкурс екскурсоводів. 2 роботи – переможці конкурсу, кер. Сухіна Н.Ю., Пивовар С.В.

14.04.2017 – участь в міському Краєзнавчому форумі. ІІ місце – Троценко Д. (9 кл. ), Синя А. ( 8-А )

08.10.2017 – районна олімпіада з історія , Гришан І. (9-А) – ІІІ місце;

Листопад 2017 р. – міський очний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» (ІІІ місце), кер. Сухіна Н.Ю.

2012 р. – районна олімпіада з біології:  Новікова Олена, учениця 10 класу, ІІІ місце, вчитель Сушко І.В.;
2016 р. – міський конкурс “Квітневі читання”: Стрюц Є., 7-А кл., вчитель Ісаєва І.С.
2016 р. – районний конкурс “Прах весняний” – участь
2016 р. – районна олімпіада з біології: Чайковська Анна, 10 кл., ІІІ місце, Глотенко Роман, 9кл., ІІІ місце.

24.11.2016 – участь у всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус»;

24.01.2017 – районний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник», учасники;

2017 р. – районна олімпіада з хімії – Іваненко Р. (11 кл.) – ІІІ місце; Оголь О. (9-А) – ІІІ місце, Шаповал В. (8 кл.) – ІІІ місце;

15.11.2017 – участь у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус»: 76 учасників.

2016 р. – участь в міській конференції “Україна – ООН – 2016”: Пестерева Анна, Пилипчук Аліна – 9 кл., Федоров Тимур – 10 кл., Глотенко Роман – 8 кл.
2016 р. – районний конкурс НДР «Дослідники рідної землі» (секція «Краєзнавство») – Салогуб М., ІІІ місце, вч. Середа Т.О.

24.11.2016 – участь у засіданні міського клубу «Діалог»: дипломи учасників отримали Пестерева А., Пилипчук А. , Салогуб М., Горельський В., вч. Середа Т.О.

24.11.2016- участь у всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус»;

13.12.2016 – районний конкурс-захист «Дослідники рідної землі – 2016», Салогуб М. (9 кл.) , ІІІ місце;

Березень 2017 – участь у міській конференції – конкурсі «Модель ООН», кер. Середа Т.О.

31.03.2017 – участь в міському дискусійному клубі «Аргумент» (дипломи учасників);

14.04.2017 – участь в міському Краєзнавчому форумі. Салогуб М. (9 кл.), ІІІ місце;

2017 р. – районна олімпіада з географії. Салогуб М.(10 кл.) – ІІІ місце, Гришан І.(9-А) – ІІІ місце;

15.11.2017 – участь у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус»: 76 учасників;

16.11.2017 – участь в міському засіданні дискусійного клубу «Діалог» (дипломи учасників).

2011 р. – районна олімпіада з англійської мови : Підберезна Олена, 9кл., ІІ місце, вч. Злобіна Г.М.;2011 р.- Всеукраїнський конкурс «Гринвіч» : 9 учасників;

2013 р. – Всеукраїнський конкурс “Мультитест” з англійської .мови, організованого Інститутом Розвитку Шкільної Освіти, учасниками  стали 17 учнів;

2013 р.- районна олімпіада  з англійської мови:  Підберезна Яна, учениця 9-А класу, ІІ місце, вчитель Шабалінська К.Ю.
2016 р. – міський конкурс англійської пісні: Турчин Андрій, 11 кл. – І місце, вч. Вишківська Ю.В.

25.11.2016 – Всеукраїнський (заочний) конкурс з англійської мови «Гринвіч». Учасників – 58 учнів;

24.11.2016 – участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус»;

09.12.2016 – Міський конкурс англійської пісні, Турчин А. (11 кл.) – І місце;

28.12.2016 – участь в регіональному конкурсі «Молодь проти корупції», вч. Божко Я.С., Вишківська Ю.В.

2011 р. – районний конкурс «Аніграфьонок» – 17 учасників, 7 – переможців; учениця 7 класу Підберезна Я.  посіла ІІ місце в міському турі конкурсу;2012 р. – в районному конкурсі НДР з інформатики  Підберезна Яна,  учениця 8 класу, І місце, науковий керівник Кукушкін М.В.;

2013 р.- в міському конкурсі науково-дослідницьких робіт “Едісони ХХІ століття” Підберезна Яна, учениця 8-А класу посіла ІІІ місце в номінації “Інформатика”,  науковий керівник Кукушкін М. В.;

2013 р. – в районному конкурсі «Аніграфьонок » – 10 призових місць:

·         Підберезна Яна, 8-А кл. – два перші місця в номінаціях «Малюнок», «Конструктор»;

·         Півень Яна, 10 кл., ІІ місце в номінаціях «Анімація», «Конструктор»;

·         Сєвєрін  Євген, 11 кл., ІІ місце в номінації «Конструктор»;

·         Мирик Анастасія, 5 кл., І місце в номінації «Реклама»;

·         Ільїн Сергій , 10 кл, ІІІ місце в номінації «Анімація»;

·         Діков Олександр, 8-А кл., І місце в номінації. «Веб-дизайн»;

·         Підберезна Олена, 10 кл., І місце в номінації  «Веб-дизайн»;

2013 р.- в  міському конкурсі «Аніграфьонок » учениця 8-А класу  Підберезна Я. посіла ІІ місце, вч. Кукушкін М.В.;

2013 р. – сертифікатами Всеукраїнського  конкурсу «Бобер» нагороджено учнів, які показали  відмінний результат:

  •  Трошин Богдан – 4-А кл.;
  •  Жерновенков Дмитро – 4-А кл;
  •  Гоцький Кирило – 4-А кл.;
  •  Пелипець Софія – 4-А кл.;
  •  Головко Дмитро – 4-А кл.;
  •  Олійник Дмитро – 5 кл.;
  •  Глотенко Роман – 5 кл.;

добрий результат:

  •  Кравченко Дмитро -11 кл.;
  •  Куліченко Наталія -11 кл.;
  •  Павельчук Людмила – 11 кл.;
  •  Сазанський Андрій -5 кл.;
  •  Чикиньова Катерина – 5 кл.;
  •  Ромашевський Єгор -4-А кл.;
  •  Бегма Ірина – 4-А кл.;

2013 р.- олімпіада  з інформатики:  Діков  Олександр, учень 9-А класу, ІІ місце,  вчитель Кукушкін М.В.;

2013 р.- учень 9-А класу Діков Олександр став  переможцем  районного  етапу заочного конкурсу з “Web-дизайну”, вчитель Кукушкін М.В.;

2014 р.- в районному етапі конкурсу комп’ютерної графіки та анімації «Аніграфьонок» визнано переможцями та призерами 8 учнівських робіт, вчитель Кукушкін М.В.;

2014 р. – в районному етапі  конкурсу комп’ютерної графіки та анімації з теми «200-річчя великого Кобзаря України» відзначено нагородами 10 учнівських робіт; в міському етапі конкурсу  посіли призові місця роботи учнів:  Підберезної Я., 9-А кл.; Трошина Андрія, 9-А кл.

2015 р. – районна олімпіада з інформатики: Працевита Тетяна, 9 кл., ІІІ місце; Іванюк Ліза, 10 кл., ІІІ місце.

2015 р. – районний конкурс НДР з інформатики: Працевита Тетяна , 9 кл., ІІІ місце

2015 р. – Міжнародний конкурс з інформатики “Бобер”

Майже всі учасники  отримали відмінний результат!
Прізвище
Ім’я
Клас
Кількість балів
Результат
Наумчак
Іван
4
90
відмінний
Левченко
Назар
4
90
відмінний
Сокуренко
Артур
4
90
відмінний
Сахно
Нікіта
5
82
відмінний
Кривенко
Данил
5
73
добрий
Олійник
Антон
5
73
добрий
Ступак
Дмитро
6
90
відмінний
Прокопенко
Олександра
6
90
відмінний
Пелипець
Софія
7-А
94
відмінний
Гришан
Іван
7-А
98
відмінний
Ушакова
Валерія
9
110
відмінний
Мостюк
Катерина
9
110
відмінний
Працевита
Тетяни
9
105
відмінний
Пилипчук
Аліна
9
105
відмінний
Макаренко
Дар’я
9
114
відмінний
Федоров
Тимур
10
107
відмінний

2016 р. – районний конкурс НДР з інформатики : Ружин Владислав, 9 кл. – ІІ місце, вч. Кукушкін М.В.
2016 р. – ІІІ місце в районній олімпіаді з інформатики – Працевита Тетяна, 10 кл.

07.11.2016 р. –   міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер 2016”. Учасники – 46 учнів школи: 8 учнів – добрий результат; 38 учнів – відмінний результат;

15.12.2016 – районний конкурс НДР з фізики та інформатики. Ружин В. (9 кл.), ІІ місце;

28.12.2016 – участь в регіональному конкурсі «Молодь проти корупції»;

29.03.2017 – районний конкурс «Аніграфьонок»:

  • Левченко Н. ІІ місце
  • Сидорович К. ІІ місце
  • Сахно М., І місце
  • Плахтієнко О., ІІІ місце
  • Троценко Д. –ІІ місце
  • Пилипчук А., ІІ місце
  • Пестерева А., ІІ місце
  • Євко В., І місце

18-19.04.2017 – Міський конкурс «Аніграфьонок». Левченко Н. (5 кл.) – ІІ місце, Сидорович К. (10 кл.) – ІІІ місце;

2017 р. – районна олімпіада з інформатики . Мирик А. (10 кл.) –ІІ місце, Працевита Т. (11 кл.) – ІІІ місце.

2017 р. – участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», 88 учасників.

2012 р. – районна олімпіада з фізики: Оголь Катерина, учениця 11 класу, ІІІ місце, вчитель Міщук Т.Є.; 2012 р. – в районному конкурсі НДР з фізики:  Оголь Катерина, учениця 11 класу,  І місце з фізики, науковий керівник Міщук Т.Є.;

2013 р.- сертифікатами Всеукраїнського фізичного  конкурсу «Левеня» нагороджено учнів, які показали відмінний результат:

  • Хлєбович Євгеніїю- 7 кл.;
  • Оголь Анну- 7 кл.;
  • Іваннюк Єлизавету– 7 кл.;

добрий результат:

  • Волинець Ганну – 7 кл.;
  • Трошина Андрія – 8-А кл.;

2013 р. – сертифікатами учасників Всеукраїнського фізичного  конкурсу «Левеня»  нагороджено  3-х учнів;

2013 р. – в  районному конкурсі НДР з фізики: Підберезна Яна, учениця 9-А класу, ІІ місце, вчитель Міщук Т.Є.;

2014 р. – в  районному конкурсі НДР з фізики:  Іванюк Л. , ІІ місце, вч. Крейтор Н.І.,  Міщук Т.Є.

2015 р. – Глотенко Роман , 8 кл., ІІ місце
2016 р. – Міський конкурс “Квітневі читання”: Фомічова Світлана, 7-А кл.
2016 р. – міська учнівська науково-практична конференція “Щаслива планета” – Ушакова Валерія – 9 кл.
2016 р. – районна предметна олімпіада з фізики: Глотенко Роман, 9 кл. – ІІІ місце
2016 р. – районний конкурс НДР з фізики: Трошин Богдан, 8-А – ІІ м.

24.11.2016- участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус»;

15.12.2016 – районний конкурс НДР з фізики, Салогуб М. (10 кл.), І місце;

28.12.2016 – участь в регіональному конкурсі «Молодь проти корупції»;

24.01.2017 – районний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник»       , Левченко Н. (5кл.), ІІІ місце;

10.02.2017 – міський конкурс НДР «Юний дослідник», Левченко Н., 5 кл. ІІ місце, вч. Міщук Т.Є.

Квітень 2017 – «Квітневі читання. Я у довкіллі» (5-8 кл.), Левченко Н. (5 кл.), ІІІ місце;

2017 р. – районна олімпіада з фізики, Глотенко Р. (10 кл.) –ІІІ місце; Гоцький К. (9-А) – ІІІ місце.

Листопад 2017 – районний конкурс НДР з фізики, Салогуб М. (10 кл.), ІІІ місце;

2013 р. – районна олімпіада з хімії: Підберезна Яна, учениця 9-А класу, ІІ місце, вчитель Гребенюк Н.В.
2016 р. – міський турнір “Хіміки-дослідники” – І місце;
2016 р. – міський конкурс науково-дослідницьких робіт “Квітневі читання”: Стрюц Єлизавета, 7-А кл.
2016 р.  – районна предметна олімпіада з хімії: Оголь Ольга, 8-А кл. – ІІІ місце, Салогуб Максим, 9 кл. – ІІІ місце.

24.11.2016 – участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус»;

24.01.2017 – районний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник», учасники;

2017 р. – районна олімпіада з хімії – Іваненко Р. (11 кл.) – ІІІ місце; Оголь О. (9-А) – ІІІ місце, Шаповал В. (8 кл.) – ІІІ місце;

15.11.2017 – участь у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус»: 76 учасників.

2016 р. – міський конкурс НДР “Квітневі читання”- Левченко Назар, 4 кл.

24.01.2017 – районний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник», Левченко Н. (5 кл.), ІІІ місце;

10.02.2017 – Міський конкурс НДР «Юний дослідник», Левченко Н., 5 кл. ІІ місце, вч. Міщук Т.Є.

Квітень 2017 – «Квітневі читання. Я у довкіллі» (5-8 кл.), Левченко Н. (5 кл.), ІІІ місце;

2011 р. –  районна олімпіада з російської  мови:   Півень Яна Ігорівна,  9 кл.., ІІІ місце,  вч. Сидорцева Т.В.; Бабич Тетяна Олександрівна, 10 кл., ІІІ місце,  вч. Сидорцева Т.В.;

2011 р. – «Русский медвежонок»: 23- учасники;

2012 р. – районна олімпіада з російської мови і світової літератури: Підберезна Олена, учениця 10 класу, ІІІ місце, вчитель Сідорцева Т.В.;

2013 р. –  бронзовим сертифікатом та подарунком переможця Всеукраїнського конкурсу з російської мови «Лукоморье» нагороджено  ученицю  2 класу Литвин Валерію та ученицю 7 класу Сухіну Лесю;

2013 р. – районна олімпіада з російської мови і світової літератури: Підберезна Олена, учениця 11 класу,  ІІІ місце , вчитель Сідорцева Т.В.;

2014 р. – районна олімпіада з російської мови і світової літератури:   Підберезна Яна, ІІІ місце , вчителі Сідорцева Т.В., Кавун І.І.
2016 р. – районна олімпіада з російської мови та зарубіжної літератури: Салогуб Максим, 9 кл., ІІІ місце;  Жерновенков Дмитро, 8-А кл., ІІІ місце.
2016 р. – відповідно до наданих протоколів, вітаємо  переможців та учасників гри зі світової літератури «Sunflower»-2016: Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня отримує Жерновенков Дмитро – 8-А кл. Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримують: Литвин Валерія – 6 кл. Пестерева Анна – 10 кл. Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримує:

Трошин Богдан – 8-А кл.

Диплом І ступеня регіонального рівня отримують:

Левченко Назар – 5 кл.

Дерипаска Вікторія – 8-А кл.

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня отримують:

Ромашевський Єгор – 8-А кл.

Тенякова Анастасія – 11 кл.

Кобзєва Вероніка – 11 кл.

Диплом переможця в початковій  школі отримують:

Іващенко Настя – 2-А кл.

Сусідка Віталій – 2-А кл.

Неклюдов Саша – 2-А кл.

Гуменок Марина – 2-Акл.

Хмельова Ліля – 2-Б кл.

Антипенко Максим – 2-Б кл.

Каюн Іван – 2-Б кл.

Дорошенко Віка – 2-Б кл.

Биченко Олександр – 2-Б кл.

Чеботаєва Кіра – 2-Б кл.

Пивовар Єгор – 3-А кл.

Гончарук Анна – 3-А кл.

Лавтін Артем – 3-А кл.

Чернієнко Олександр – 4 кл.

Всього учасників гри – 54 уч.

30.11.2016 р. – участь в І Міжнародній грі «Sunflower». Учасників – 54 учні. Дипломи Всеукраїнського рівня – 4; регіонального рівня – 5 ; переможці в початковій школі – 14;

28.12.2016 – участь в регіональному конкурсі «Молодь проти корупції», Пестерева А. (10 кл.) – І місце, вч. Сідорцева Т.В.;

2017 р. – районна олімпіада з російської мови, Жерновенков Д. (9-А) – ІІ місце;

Грудень 2017 р. – міський конкурс «Я – майбутній філолог», Пестерева А. (11 кл.) – ІІ місце.

2012 р. – районна олімпіада з фізичної культури: Оголь Катерина, учениця 11 класу, ІІ місце; Кравченко Дмитро, учень 11 класу, ІІ місце, вчитель Бортніков О.М.;

2013 р. – районна олімпіада з фізичної культури: Підберезна Олена , учениця 11 класу, ІІ місце, вчитель Бортніков О.М.

16.09.2016 – районні змагання з футболу «Осінні зірочки» (І місце), 4-5 кл.

07.10.2016 р. – районні відкриті змаганнях зі спортивного орієнтування серед школярів Тернівського району. Власов Марк – І місце; Макаренко Даша – ІІ місце. Командне – ІІ місце.

28.12.2016 – в виконкомі Тернівської районної у місті ради відбулося урочисте відзначення кращих юних спортсменів, тренерів, вчителів фізичного виховання та кращих КЗШ району за підсумками 2016 року. Серед нагороджених учень 11 кл. – Кожушний М., КЗШ №37 – ІІ місце.

24.03.2017 – районні змагання зі стендового скелелазіння. І місце. Склад команди: Бєляєв Д., Бабієнко К., Стадник С., Шаповалов Б.

28.03.2017 – районні змагання з авіамоделювання (І місце).

25.04.2017 – районний конкурс авіамоделістів (І місце). Склад команди: Мороз С., Чепенко М., Гончаренко Р.

27.04.2017 – «Козацький гарт», (ІІ місце)

2011 р. – районна олімпіада з обслуговуючої праці: Новосілецька Анастасія , 11 кл., ІІ місце, вч. Пермякова В.М. ;

2011 р.- міська олімпіада з обслуговуючої праці: Оголь Катерина, 10 кл., ІІ місце, вч. Пермякова В.М.;

2012 р. – районна олімпіада з обслуговуючої праці:  Куліченко Наталя, учениця 11 класу,І місце; Бегені Карина, учениця 9 класу, ІІ місце, вчитель Пермякова В.М.;

2012 р. –  Бегені Карина, учениця 9 класу, ІІІ місце в міській олімпіаді з обслуговуючої праці, вчитель Пермякова В.М.;

2013 р.- районна олімпіада з обслуговуючої праці:  Тенякова Анастасія, учениця 8 класу, ІІ місце;  Бегені Карина, учениця 10 класу, ІІ місце, вчитель Пермякова В.М.

2015 р. – районна олімпіада з обслуговуючої праці: Головко Тетяна, 9 кл., І місце
2016 р. – дипломи переможців міської виставки “Від учня до вчителя майстра”: Ушакова В., 9 кл., Чабанова О.А. – вчитель трудового навчання, Пермякова В.М. – вчитель обслуговуючої праці;
2016 р. – районна олімпіада з обслуговуючої праці: Тенякова Анастасія, 11 кл. – І місце; Єфанова Катерина, 9 кл. – І місце.
2016 р. – районний конкурс НДР “Північне сяйво” : Єфанова Катерина – 9 кл., ІІІ місце.

01.12.2016 – Міський творчий конкурс «Зима іде – свята веде». 4 учасників, Журавльов О.(5 кл.) – ІІІ місце, вч. Лисенко О.А.;

28.12.2016 – районний конкурс «Північне сяйво», Єфанова К. (9 кл.) , ІІІ місце, кер. Пермякова В.М.

28.12.2016 – участь в регіональному конкурсі «Молодь проти корупції», вч. Лисенко О.А.

17.02.2017 – міський етап конкурсу «Країна Фантазія». Пройшли на місто роботи переможців районного етапу:

  • Яницького Д.
  • Кутумова В.
  • Путрі Д
  • Галайченка
  • Гончарук А.
  • Пестеревої А.

В міському етапі переможці: Путря Д. (5 кл.) – ІІІ місце, Пестерева А. (10 кл.) – ІІІ місце;

2017 р.- районна олімпіада з трудового навчання, Пилипчук Д.(8 кл.) – І місце.

07.12.2016  – міський конкурс дитячого малюнку «Новорічні вітання». Переможці районного туру 6 робіт;

2016 р. – районний конкурс «Здай кров заради майбутнього»;

2017р. – районний конкурс «Найкраща у світі», «Моє рідне місто»;

29.11.2016 – міський творчий конкурс малюнку на правову тематику;

2013 р. – районна олімпіада, початкові класи  (українська мова):  Жерновенков Дмитро,учень 4-А кл., ІІІ місце, вчитель Косенко Т.М.

математика

2013 р. – лауреатами  Всеукраїнського конкурсу “Мультитест” з математики, організованого Інститутом Розвитку Шкільної Освіти стали учні:

·         Дарипаска Вікторя,учениця 4-А класу, 8 місце;

·         Трошин Богдан, учень 4-А класу, 8 місце;

·         Ромашевський Єгор, учень 4-А класу, 9 місце;

2016 р. – Левченко Н. – учасник міського конкурсу “Квітневі читання”, вч. Левченко О.В.
2016 р. – Путря Д., 4 кл. – ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови, вч. Таран М.М.
2016 р. – Жерновенков І., 3-Б – ІІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика, вч. Гаврилова О.В.

24.11.2016- участь у всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус»;

18.01.2017 – участь в районному конкурсі «Первоцвіт»; вчителі Гаврилова О.В., Левченко О.В., Домброва О.В.;

Лютий 2017 р. – міський етап конкурсу «Годівничка». Учасники – 18 експонатів. Перемога у Всеукраїнському конкурсі;

Міські «Квітневі читання» (3, 4 кл.) – Жерновенков І. (3-Б), Лозовський Д. (4 кл.)

07.04.2017 – районна олімпіада з української мови, Лозовський Д. (4 кл.), ІІ місце

2013 р. – районна олімпіада  з педагогіки та психології : Буртова Дарія, учениця 11 класу, І місце, вчитель Домброва О.В.

27.10.2016р. – змагання за програмою дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Командне ІV командне місце. За індивідуальним заліком: Кожушний М. – І місце (метання гранати), Турчин А.-ІІ місце (стрільба з пневматичної гвинтівки), Плахтієнко О.- ІІ місце (підтягування).