logo
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
ОПИТУВАННЯ

Розклад уроків для 5-11 класів

Розклад занять для учнів 5-11 класів КЗШ №37 на ІІ семестр 2017-2018 н.р.

  5 клас 6 клас 7 клас 8 клас
Понеділок 1 Англійська мова Укр. мова/Рос.мова Українська літ-ра Зарубіжна літ-ра
2 Фізкультура Укр. мова/Рос.мова Зарубіжна літ-ра Фізика
3 Математика Англійська мова Українська мова Фізкультура
4 Історія Математика Англійська мова Українська  літ-ра
5 Українська мова Історія Фізика Англійська мова
6 Українська літ-ра Фізкультура Трудове навчання Географія
7       Трудове навчання
Вівторок 1 Зарубіжна літ-ра Українська літ-ра Алгебра Фізкультура
2 Природознавство Зарубіжна літ-ра Фізика Алгебра
3 Українська мова Математика Історія України Фізика
4 Математика Біологія Географія Геометрія
5 Російська мова Музичне мистецтво Основи здоров’я Історія України
6 Муз. мистецтво Фізкультура Біологія Всесвітня історія
7     Фізкультура Біологія
Середа 1 Англійська мова Географія Фізкультура Зарубіжна літ-ра
2 Англійська мова Історія Зарубіжна літ-ра Російська мова
3 Історія Математика Англійська мова Українська мова
4 Математика Англійська мова Українська мова Географія
5 ОТМ Українська мова Рос.мова/інформатика Англійська мова
6 Фізкультура ОТМ Рос.мова/інформатика Хімія
7     ОТМ  
Четвер 1 Зарубіжна літ-ра Рос.мова/Інформат. Хімія Алгебра
2 Математика Рос.мова/Інформат. Українська мова Музичне мистецтво
3 Українська літ-ра Українська літ-ра Алгебра Інформатика
4 Російська мова Зарубіжна літ-ра Геометрія Інформатика
5 Фізкультура Трудове навчання Українська література Російська мова
6   Трудове навчання Фізкультура Хімія
7     Хімія (1,3 тиждень) Креслення(1,3тиждень)
П’ятниця 1 Укр. мова/інформат. Математика Географія Українська літ-ра
2 Укр. мова/інформат. Фізкультура Біологія Українська мова
3 Трудове навчання Біологія Історія Геометрія
4 Трудове навчання Українська мова Музичне мистецтво Історія
5 Природознавство Основи здоров’я Геометрія Фізкультура
6 Основи здоров’я Географія Рос.мова Біологія
7       Основи здоров’я
         
    9-А клас 9-Б клас 10 клас 11 клас
Понеділок 1 Алгебра Фізика Фізкультура Алгебра
2 Геометрія Правознавство Алгебра Українська мова
3 Географія Споживче право Зарубіжна літ-ра Історія України
4 Російська мова Географія Історія України Геометрія
5 Російська мова Всесвітня історія Художня культура Біологія
6 Всесвітня історія Основи здоров’я Англійська мова Зарубіжна літ-ра
7 Основи здоров’я Фізкультура Захист Вітчизни Українська мова
Вівторок 1 Зарубіжна літ-ра Географія Історія України Українська літ-ра
2 Зарубіжна літ-ра Фізкультура Правознавство Українська літ-ра
3 Фізкультура Зарубіжна літ-ра Українська літ-ра Людина і світ
4 Фізика Біологія Українська літ-ра Історія України
5 Біологія Інформатика Технології Фізика
6 Англійська мова Інформатика Геометрія Захист Вітчизни
7 Англійська мова Зарубіжна літ-ра Захист Вітчизни (1,3)  
Середа 1 Українська мова Українська літ-ра Всесвітня історія Хімія
2 Географія Історія України Фізкультура Українська мова
3 ІсторіяУкраїни Фізика Хімія Алгебра
4 Хімія Алгебра Зарубіжна літ-ра Фізика
5 Алгебра Хімія Зарубіжна літ-ра Всесвітня історія
6 Геометрія Російська мова Українська мова Українська мова
7 Українська літ-ра Фізкультура Українська мова Захист Вітчизни(1,3)
Четвер 1       Інформатика (Ігр)
Українська мова Українська мова Українська літ-ра Технології
2 Українська літ-ра Біологія Англійська мова Економіка
3 Біологія Мистецтво Англійська мова Фізкультура
4 Мистецтво Трудове навчання Українська літ-ра Англійська мова
5 Інформатика Геометрія Географія Українська літ-ра
6 Інформатика Українська літ-ра Алгебра Українська літ-ра
7 Фізкультура Російська мова   Інформатика(ІІгр)
П’ятниця       Інформатика (Ігр)  
1 Правознавство Алгебра Фізика Англійська мова
2 Споживче право Геометрія Фізика Англійська мова
3 Хімія Англійська мова Українська мова Астрономія
4 Фізика Англійська мова Біологія Зарубіжна літ-ра
5 Фізика Хімія Українська мова Зарубіжна літ-ра
6 Трудове навчання Фізика Інформатика (ІІгр) Фізкультура
7 Фізкультура Українська мова