logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Гордість Тернівської землі – 2017

29.06.2017 у виконкомі Тернівської районної у місті ради відбувся урочистий прийом «Гордість Тернівської землі – 2017» на честь випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які досягли високих успіхів у навчанні і нагородженні Золотими і Срібними медалями та переможців загальнорайонного конкурсу «Учень року Тернівського району – 2017».

Випускників району привітали Павлов Костянтин Юрійович, народний депутат України; Солод Віталій Михайлович, голова Тернівської районної у місті ради; Тимошенко Павло Геннадійович, генеральний директор приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

В цьому році 10 кращих випускників отримали нагороди в номінаціях «Перспективна особистість», «Обдарована особистість», «Креативна особистість», «Талановита особистість», «Артистична особистість», «Творча особистість», «Спортивна гордість», «Лідер молодіжного руху», «Інтелектуальна особистість», «Геніальна особистість».

Серед нагороджених і випускник нашої школи Федоров Тимур, який переміг в номінації «Творча особистість». Вітаємо Тимура з нагородою та із закінченням школи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *