>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

День партизанської слави – 2017

22 вересня – День партизанської слави України, свято покликане висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни вели боротьбу в глибокому тилу ворога за право вільно жити на рідній українській землі.

У цей день на території школи, біля барельєфу підпільниці Криворіжжя, випускниці нашої школи, учасниці молодіжної підпільної групи «Червоногвардієць» – Таїсії Буряченко, відбулось урочитсте покладання квітів, на знак пам’яті та шани героїв-підпільників. Для учнів 5-11 класів проведено уроки мужності, спрямовані на формування основ гуманістичного світогляду, пріоритетності високих моральних цінностей, утвердження почуття патріотизму й національної свідомості.

У цей же день, о 10.00 годині, відбувся урочистий захід та покладання квітів до пам’ятного знаку на честь молодіжної підпільної групи «Червоногвардієць» по вул. Сергія Колачевського з нагоди Дня партизанської слави за участю виконувача обов’язків голови районної у місті ради – заступника голови районної у місті ради Кушніра С.І., голови Тернівської районної організації ветеранів Бурдієнка Віктора Васильовича, ветеранів війни та праці, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, учнів шкіл, зокрема учнів 10-11 класів нашої школи.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин