logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

День Соборності України

День Собо́рності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. В ході Тижня «Моя Україна – єдина країна» для учнів 1-11 класів було проведено виховну годину « Немає кращої країни, ніж наша рідна Україна» на якій діти говорили про єдність українського народу, неподільність території України, про мир та злагоду в нашій державі.

Учні молодших класів взяли участь у вікторині «Що ти знаєш про Україну?», де познайомилися з основними історичними подіями становлення державності України. З великою відповідальністю учнів 1-7 класів віднеслися до участі в шкільному конкурсі малюнків «Україна – єдина країна», надавши понад 70 конкурсних робіт.

     

В шкільній бібліотеці працювала тематична виставка з нагоди Дня Соборності України «Ми за єдину і соборну Україну». Тематичні заходи в школі проходили з використанням документів, листів, презентацій, екскурсій до шкільного музею, бібліотеки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *