>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

День цивільного захисту в школі

Відповідно до Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту школи у 2017році, 27 квітня 2017 року проведено День цивільного захисту в школі.

Згідно з планом проведення Дня ЦЗ підготовлено та проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів, а також тренувань.

За планом комплексного об’єктового тренування були відпрацьовані дії за командою «Пожежа» та ввідними в умовах надзвичайних ситуацій.

Керівний склад ЦЗ, комісії з НС, інший персонал і учні школи за ввідними діяли організовано і основні заходи виконані у встановлений нормативний час.

Учасники тренування дотримувались правил безпеки та поведінки, всі класи вийшли з приміщення школи організовано з вчителями, необхідними документами. Для кожного учня передбачено наявність ватно-марлевої пов’язки.

Якісну роботу з підготовки наочності та плакатів до Дня ЦЗ організували учні 5-9 класів (вчителі Сідорцева Т.В., Крейтор Н.І., Сухіна Н.Ю., Міщук Т.Є.)

В усіх класах проведено виховні години з питань ЦЗ «Знати та уміти». Цікавими були заходи в 1-а, 4 класах із запрошенням медичної сестри, батьків учнів – працівників пожежної служби. Також на виховну годину до учнів 1-а, 8-х класів завітав випускник школи Чирук Артем, який працює в рятувальній службі.

В шкільній бібліотеці працювала виставка «Дзвони Чорнобиля», з якою ознайомились учні школи.

Для учнів 8-11 класів організовано перегляд відеофільму «Пам’ять Чорнобиля». Учні 2-а та 6 класів взяли участь в конкурсі малюнків «Чорнобиль очима дітей».

Для учнів школи проведено загальношкільну лінійку, яку підготували педагог-організатор Осовітна С.В. та учні 10 класу. Для учнів 1-х класів було організовано та проведено екскурсію до шкільного історико-краєзнавчого музею вчителем Сухіною Н.Ю.

Працівники і учні школи усвідомлюють важливість завдань ЦЗ тому підготовка з цивільного захисту проводиться на належному рівні.

 

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин