>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Десятий день у ТТВ “Берізка”

15.06.17 р. вихованці 5-7 загонів ТТВ «Берізка» відвідали Криворізький факультет Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де мали змогу познайомитись з закладом та його роботою.

 Дітям розповіли про заклад, специфіку його організації і функціонування, напрямки, за якими на факультеті готують фахівців.

Під час екскурсії діти оглянули навчальні аудиторії, спортивну залу, залу для занять самбо, плац, спортивний майданчик, стрілецький тир, смугу перешкод, та інші приміщення для тактичних тренувань. Також, в ході екскурсії, персонал та студенти криворізького факультету продемонстрували дітям зразки озброєння та екіпірування поліцейських, які правоохоронці використовують в різних ситуаціях, показали прийоми затримання правопорушників, дії поліцейських у складі трійки під час огляду та зачищення місцевості, після чого інструктори запропонували дітям відчути себе поліцейськими повторивши процедуру затримання чи огляду місцевості у складі трійки. Особливий захват у дітей викликало відвідування стрілецького тиру, де вихованці ТТВ «Берізка» змогли потримати у руках навчальну зброю, пістолети Макарова, Форт, автомат Калашникова, а представники закладу розповіли про зазначені види вогнепальної зброї, ситуації в яких її використовують, правила використання, порядок часткового розбирання та збирання зброї.

Діти із задоволенням провели час в стінах Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, від екскурсії лишились тільки позитивні емоції та враження, дякуємо адміністрації закладу за надану можливість ближчого знайомства із новою поліцією.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин