>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Довідкова інформація про кір

Кір – інфекційне захворювання людини, де збудник передається повітряно-крапельним шляхом. Вірус кору однорідний, потрапляючи в кров людини розноситься в усі органи і системи, створюючи високу інтоксикацію в організмі людини. Найчастіше патологічний процес, ускладнення при захворюванні на кір виникають в органах дихання, серцево-судинній системі.

Для успішної боротьби, профілактики кору, існує вакцинопрофілактика кору (2 щеплення в 1 і б років життя дитини). Ці два щеплення повинні бути у всіх дітей до 17 років.

Епідситуація по кору:
м. Кривий Ріг.
У 2017 році серед населення міста зареєстровано 13 випадків кору, ще 6 осіб захворіли в кінці грудня 2017 року, наразі вони проходять обстеження в інфекційній лікарні.
Дніпропетровська область.
У 2017 року зареєстровано 63 випадки кору. На 9 адміністративних територіях (у містах Кривий Ріг, Дніпро, Кам’янське, Марганець, Жовті води, Васильківський і Криничанський райони).
Украіна.
Зареєстровано 3382 випадки кору (2017 рік), рівень захворюваності зріс в 43 рази у порівнянні з 2016 роком (Одеська, Івано-Франківська, Тернопільська, Запорізька області).
Європа.
Зареєстровано 13726 випадків кору (Румунія – 5000, Італія – ​​4800, Німеччина – 950 випадків, Франція – 420, Бельгія – 365). У Європі від кору померло 30 осіб (22 – Румунія).

Для захисту населення від загрози розповсюдження інфекційної хвороби необхідно виконувати норми Закону України від 06.04.2006 року №1645-ІІІ «Про захист населення від інфекційної хвороби», тобто діти не щеплені проти кору не повинні відвідувати організовані дитячі колективи. Організовані дитячі колективи не повинні відвідувати діти та співробітники з ознаками простудних і респіраторних інфекцій (кір може проявлятися симптомами «ГРВІ»). У кожному організованому дитячому колективі всі діти, батьки яких відмовились від щеплень проти кору повинні бути взяті на персональний облік у керівника і реалізовані заходи щодо охоплення їх щепленнями проти кору (персональні співбесіди з батьками, проведення загальних зборів батьків, які відмовились від профілактичних щеплень своїх дітей). Потрібно переконати батьків прищепити дітей проти кору. Дотримуватись санітарного-гігієнічних норм перебування дітей в колективах, що забезпечують профілактику кору.

Рекомендуємо ознайомитися з матеріалом, що присвячено кору у розділі шкільного сайту “Медична служба”. Ознайомитись.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин