>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Екскурсійна подорож до міста Харків

Екскурсійна подорож до м. Харків, 27.03.1827 березня учням школи пощастило побувати в місті Харкові. Під час екскурсійної подорожі діти відвідати Харківський Фельдман Екопарк, на території якого розташовані велетенські клітки з різноманітними птахами, які не дивлячись на несприятливі погодні умови, вітали дітей веселим щебетом.

Із захопленням діти спостерігали за поведінкою диких тварин: тигрів, левів, вовків, ведмедів, верблюдів, лам, мавп та інших, адже колекція Фельдман Екопарку нараховує більше 2000 тварин 200 видів.

Цікавим був виступ театру дітей та тварин, в постановці якого взяли участь і наші учні. А ще було катання на конях, участь в майстер-класі з виготовлення сувенірів на згадку про екопарк, частування гарячим чаєм та смачний обід в чудовому ресторані «Філін».

Залишилась в пам’яті наших учнів і екскурсія до парку ім. Горького, де діти мали нагоду помилуватися панорамою міста Харкова з висоти 55 метрів, на яку підняло їх колесо огляду. А потім прогулялися найстарішою вулицею міста – Сумською, на якій розташовані вищі навчальні заклади, старовинні будинки ( в одному з них проживав Остап Вишня), Європейською площею, однією з найбільших площ в Україні та Європі, де розташовані одна з найперших багатоповерхівок України – будинок Держпрому та Харківський національний університет.

Весь день йшов дощ, але незважаючи на примхи погоди діти залишились задоволеними від подорожі і мріють повернутися в Екопарк влітку.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин