logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Заходи до Дня соборності України

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День соборності України.

З метою виховання національної свiдомостi учнів, формування рис громадянина Української держави, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини у школі з 19 та 22 січня до Дня Соборності України були проведені відповідні заходи.

В кожному класі проведено єдинний урок «Час історичного вибору» на яких вчителі та учні розповідали про історичне значення Соборності України, сучасні тенденції розвитку незалежної української держави.

В шкільній бібліотеці працювала книжкова виставка-інсталяція «Намисто єдності» для учнів 1-4 класів, читалися вірші про Україну.

З метою виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності, до цієї значної події у школі було проведено пізнавально-інтелектуальну перерву « Що ти знаєш про Україну» Серед активних учасників були учні:

  • Дорошенко Вікторія, Каюн Іван (3-Б),
  • Вітітньов Олександр, Пивовар Єгор, Сергієнко Юлія, Браганець Ілля ( 4-А),
  • Карпенко Ян, Новікова Альбіна (4-Б).

Під час проведених заходів учні отримали багато корисної та пізнавальної інформації.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин