>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Звіт про перший день весняних канікул

Довгоочікувані канікули розпочалися. Кожен учень школи може вибрати справу за власним інтересом, адже план роботи на канікули такий різноманітний. Сьогодні працювали шкільні гуртки «Джура» та «Паперове диво», для учнів початкової школи проводилися конкурси та змагання «Чарівний світ математики», «Фантазери», «Читайлики», розважальна година «Funny songs for little children». Учні 11 класу готувалися до ЗНО з англійської мови.

З метою вивчення учнями загальноєвропейських тенденцій історичного й культурного розвитку в екскурсійну подорож за маршрутом м. Львів – Краків – Прага – Відень – Будапешт – Егер відправилися учні 9-А та 10 класів зі своїми класними керівниками Лук’яненко І.В., Іващенко О.В.. Ввечері за маршрутом м. Кривий Ріг – Харків відправляються у захоплюючу подорож 30 учнів 6-8 класів у супроводі вчителів Сідорцевої Т.В., Кулікової Н.М., Сухіни Н.Ю.

А найцікавішим сьогоднішнім заходом, на думку учнів 5 класу та класного керівника Барабан К.О., була прогулянка містом з відвідуванням піцерії «Челентано». В ході проведеного майстер-класу діти мали можливість побачити усі секрети приготування піци, а також долучитися до практичної частини – самостійного приготування. Усі весело провели час, дізнались багато нового та цікавого, брали участь у вікторинах та вигравали призи. А по закінченню майстер-класу посмакували власноруч виготовленими піцами та навіть взяли автографи у майстрів-піцейолів.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин