>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Змагання до Дня ЗСУ

Щороку, 6 грудня в Україні відзначають День української армії – професійне свято військових ЗСУ, мужніх захисників, які є бойовою потужністю нашої країни. У цей День по всій країні вітають наших військових мужів, а особливо тих, хто захищав і захищає Україну у цей складний для всіх українців час.

З нагоди свята, у школі відбулися змагання приурочені до Дня збройних сил України “Нумо хлопці”. В змаганнях брали участь майбутні захисники України, наші хлопці – учні 9-А та 10 класів. Метою заходу було формувати в учнів повагу до військової справи, спорту та здорового способу життя, прищеплення любові до Батьківщини.

Кожен клас сформував команду з 5 учасників, які виконували різноманітні конкурсні завдання, що мали спортивний, воєнізований та медичний напрямки. Серед запропонованих учням завдань були естафети, підтягування на перекладині, піднімання гирі, перетягування канату, накладання шини та пов’язок, приготування солдатського обіду, одягання у військову амуніцію на швидкість, пришивання гудзика до солдатської сумки, тощо.

Учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання, а вболівальники активно підтримували “своїх”, захід пройшов в атмосфері “позитивної конкуренції”. За результатами змагання з перевагою всього лише в один бал перемогла команда 9-А класу. Вітаємо обидві команди зі святом та дякуємо за участь у заході. Змагання показали, що наші юнаки впораються з високою відповідальністю ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ – ВОЇНА ЗСУ!

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин