logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Країна сонячного сходу

Тиждень Японії в школі завершився проведенням годин спілкування на яких діти продовжували знайомство з незвичайною країною, її культурою, мистецтвом.

А ще в цей день в класній кімнаті 10 класу зібралися 5 команд на змагання «Що? Де? Коли?». Темою для випробування була Японія, країна сонячного сходу. Організували та провели конкурсні змагання вчитель географії Середа Т.О. та вчитель зарубіжної літератури Сідорцева Т.В. Деякі питання здавалися дуже легкими, деякі – провокаційними, а ще були дуже складні. За підсумками змагання визначено команду, яка набрала найбільшу кількість балів :

  • І місце – 10 клас;
  • ІІ місце – 11 клас;
  • ІІІ місце – 9-Б клас.

Керівник гуртка «Намистина» Пермякова В.М. організувала виставку поробок гуртківців та учнів школи «Рукотворне диво». На виставці було представлено цікаві експонати – штучні бонсаї, які імітували натуральні мініатюрні дерева, виготовлені з бісеру.

Але на цьому знайомство з чудовою країною не завершено. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в Фото-конкурсі «Рік Японії в Україні», який оголосило Посольство Японії. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Посольства Японії в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *