>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

«Молодь проти корупції»: у ДніпроОДА визначили переможців конкурсу для школярів

7 школярів та дві творчі команди з Дніпропетровщини стали переможцями конкурсу «Молодь проти корупції». Ініціювала його ДніпроОДА. На конкурс надійшло більше трьох сотень робіт. Ті, які найбільше вразили журі і стали переможцями.

«Все почалося з трьох перлинок» – так почала розповідати про свою роботу переможниця номінації «Кращий літературний проект» Анна Пестерева (10 кл., КЗШ №37) . Школярка написала казку про три перлини, які заради своєї вигоди продав мешканець чарівної країни. Два тижні дівчина працювала над казкою. У результаті вона стала кращою на конкурсі.

«Взяти участь у конкурсі запропонувала моя вчителька зарубіжної літератури Сідорцева Т.В . Тема боротьби з корупцією мене дуже зацікавила. Я і раніше намагалася боротися з цією проблемою суспільства, але тільки на словах. Тепер написала казку. Нехай це маленький крок, але думаю, що важливий», – розповіла школярка.

Конкурс проходив наприкінці 2016 року. На розгляд журі надійшло більше 300 робіт. Трійку лідерів визначали у трьох номінаціях: «Кращий літературний проект», «Краща художня творча робота» та «Краща відео робота».

«Всі роботи школярів були досить емоційними та яскравими. Журі дуже складно було визначити кращих. Звісно, найбільше вразили роботи переможців конкурсу», – зазначила завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату ДніпроОДА Наталія Гончаренко.

Усі художні роботи дітей розмістили у холі ДніпроОДА. Їх можна побачити протягом тижня.

Переможців конкурсу вітали урочисто. Їм вручили дипломи та пам’ятні подарунки.
«Молодь креативно підійшла до конкурсу. Приємно їх привітати і нагородити. Ми приготували для них цікаву екскурсію до Музею громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини. Це буде зворушливий та важливий для школярів захід», – зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Приєднуємось до привітань та бажаємо нових творчих успіхів та перемог!

 

 

 

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин