>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Молоді таланти Кривбасу: Павло Осиков

Цікаво і незабутньо пройшла зустріч учнів 9-А, 10, 11 класів з  молодим талановитим  музикантом  Павлом Осиковим. Павла Осикова радо представили гості:  методист централізованої бібліотечної системи Семираз Ольга Вікторівна, та завідуюча бібліотеки для дітей Коршенко Лариса Павлівна.

Учні захоплено слухали виконання пісень Павла Осикова, які викликали шквал емоцій, суму,  розчарування, гордості, жалю і звісно надії на щасливе майбутнє…

Слухаючи пісню «Место встречи» ( лист–розповідь воїна із місць проведення бойових дій на Сході України), актуальність теми  і її емоціональність виконання, не залишила байдужими аудиторію викликавши сльози болю. Пісня принесла Павлу Осикову I місце на фестивалі авторської музики і поезії «Долинський листопад».

Крім творчості і музики Павло Осиков займається бойовими видами мистецтва. Школа тадиційного каратэ-до и джиу-джитсу, під його керівництвом, вже багато років виховує чемпіонів і підіймає бойовий дух вихованців. Деякі хитрощі бойового мистецтва  не залишили байдужими учнів 10 та 11 класів, які охоче погодилися бути учнями.

Підводячи підсумок зустрічі можна сказати, що завжди викликають захоплення люди, які у буденних речах можуть не тільки побачити незвичайне і прекрасне, а й втілити свої думки і почуття за допомогою витонченого слова, володіння яким – то дар!

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин