logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Міське свято для творчо обдарованих дітей і учнівської молоді

Міське свято для творчо обдарованих дітей і учнівської молоді загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Головна ялинка міста».

23.12.2016 у приміщенні Палацу молоді і студентів ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбулося Міське свято для творчо обдарованих дітей і учнівської молоді загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Головна ялинка міста».

Творчо обдаровані діти та діти пільгових категорій Криворізької загальноосвітньої школи № 37 доторкнулись до феєрії новорічних свят.

Зі словами привітання до присутніх звернувся міський голова Юрій Вілкул, який зазначив, що обдарована учнівська молодь нашого славного міста трударів це його майбутнє. Побажав натхнення, здоров’я, творчих здобутків, не зупинятися на досягнутому.

На заході все навколо змушувало забути про буденні проблеми і поринути у дивовижну казку, де панує лише злагода, піднесений настрій, співи й танці. До початку свята усі присутні мали можливість переглянути відеоролики переможців міського конкурсу «Кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканців міста», що створювало ще більш піднесений настрій.

Діти переглянули та стали учасниками «Великого святкового концерту», в якому брали участь й українські казкові герої. Режисерська та творча групи новорічного концерту під керівництвом Наталії Євдокимової, директора комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт», створили на сцені яскраве, незабутнє, інтригуюче дійство з переможним фіналом.

Юні глядачі подорожували разом з казковими героями Ярмаркинею, свинею Нюшею, Кузьмою Кузьмовичем та Ялинкою.

З першої ноти, з першого кроку танцюристів – все заворожувало, адже виступали кращі творчі та спортивні колективи закладів освіти і культури Кривого Рогу, з якими працюють справжні професіонали та закохані у свою справу керівники (понад 700 дітей та підлітків).

Красуня-ялинка у залі була прикрашена авторськими іграшками, виконаними юними майстрами декоративно-ужиткового мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із використанням природних матеріалів.

Кожна дитина отримала вітальну листівку від міського голови Ю.Вілкула, з теплими побажаннями добра, миру, щастя, творчої наснаги і солодкий дарунок.

Свято стало чудовим новорічним подарунком для учнівської молоді міста.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *