>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Перемога у міському конкурсі проектів «Сходинки до соціальної зрілості»

18 січня 2018 року на базі ПДЮТ Центрально-Міського району пройшов міський конкурс проектів «Сходинки до соціальної зрілості» серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів. Конкурс проводився у номінаціях «Благодійність» та «Просвітницько-профілактична діяльність». Учні нашої школи Ромашевський Єгор, Чикиньова Катерина, Салогуб Максим, Захарченко Влада та Головко Дмитро представляли на конкурсі постійно діючий благодійний проект «Теплі долоні» та отримали перемогу в номінації «Благодійність».

Проект «Теплі долоні» було започатковано у 2016 році за ініціативи учнів 8-9-х класів під керівництвом вчителів Лук’яненко І.В. та Іващенко О.В. Учасники проекту залучилися до впровадження нової глобальної стратегії ВООЗ та плану дій щодо боротьби з туберкульозом для європейського регіону, оголосивши довготривалу громадську акцію «Зупинимо туберкульоз заради майбутнього дітей України!». Захищаючи свій проект, наші конкурсанти звітували про те, що учні школи не стоять осторонь даної проблеми. В цьому році активними учасниками проекту стали учні початкової школи, які привітати з новорічними святами дітей, що знаходяться на лікуванні в тубдиспансері. Своїм виступом намагалися привернути увагу присутніх до відродження благодійництва як норми життя .

Наші учасники конкурсу ділилися своїми позитивними враженнями , адже було приємно, що проект «Теплі долоні» відзначено як кращий. Це свідчить про те, що робота виконується не даремно. Приєднуйтесь до нашого проекту!

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин