>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Проект для шкіл “Я сортую з “Чистим містом”

04 та 05 травня учні нашої школи долучилися до проекту екологічного спрямування “Я сортую з “Чистим містом”. Учні 2-11 класів з надзвичайною цікавістю познайомились із проектом “Я сортую з “Чистим містом”, презентацію якого провела Костіна Ольга Павлівна – спеціаліст зі зв’язків з громадськістю ЗПП “Чисте місто”. В ході презентації діти дізналися, що такі нібито дрібниці, як, наприклад, викинута на землю обгортка від цукерки чи пляшка кинута у річку поступово наближує людство до екологічного лиха. А задля того, щоб цього не допустити кожному з нас треба дбати про природу зараз, і таким країнам як наша необхідно вже давно зайнятися сортуванням і переробкою сміття, використавши досвід і технології прогресивних країн, де з вторинної сировини роблять надзвичайні речі, від картону до деталей сучасних гаджетів (наприклад, у США майже весь вироблений папір повертається на вторинну переробку!).

Тож не лишайтесь байдужими та беріть ініціативу у свої руки, приносьте до школи у спеціальні екоурни вторинну сировину. І пам’ятайте, що це добро ви зробите не тільки для природи, а й для себе, своєї родини та всієї Землі.

Ось, що опублікували на своїй офіційній facebook-сторінці про зустріч з нашими школярами представники ЗПП “Чисте місто”:

 

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин