>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Підведено підсумки районного конкурсу «Мій клас – найкращий»

Районний конкурс «Мій клас – найкращий» проводився за соціальної ініціативи генерального директора приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ».

Ідея конкурсу – виявити талановитих учнів і допомогти їхньому розвитку, зміцнити шкільні традиції і згуртувати дитячі колективи. За звання найкращих боролися 57 класів із 20 шкіл району. Дванадцять із них отримали премії у розмірі від 6 до 10 тис. грн за успіхи в навчанні, перемоги в олімпіадах, волонтерську діяльність, досягнення у творчості та спорті.

За підсумками конкурсу генеральний директор приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» Тимошенко П.Г. вручив сертифікати класним колективам нашої школи:

  • за ІІ місце в конкурсі «Мій клас – найкращий» сертифікат на суму 8.000 грн. отримав класний колектив 8-А класу (класний керівник Лук’яненко І.В.);
  • за ІІІ місце в конкурсі «Мій клас – найкращий» сертифікат на суму 6.000 грн. отримав класний колектив 10 класу (класний керівник Кочмар Н.В.).

Заохочувальні сертифікати на суму 500 грн. вручені класним колективам 4 класу (класний керівник Левченко О.В.), 7 клас (класний керівник Сухіна Н.Ю.).

Після конкурсу класний колектив 8-а класу прийняв рішення перерахувати кошти на особистий рахунок дитини, що потребує термінового лікування.

Підведення підсумків районного конкурсу «Мій клас – найкращий»  23.02.2017

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин