logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Результати ІІ Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower»-2017

Другу Міжнародну гру зі світової літератури «Sunflower»-2017 проведено. Оргкомітет щиро дякує всім, хто виявив зацікавлення до «Sunflower» та  вітає усіх учасників і  їхніх наставників!

Переможці визначалися для кожного класу окремо серед усіх учасників гри.

Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №37

ПІБ Клас Нагорода
1 Білобабченко Олександр 2 Диплом перем. в поч. школі
2 Веремчук Олександр 2 Диплом перем. в поч. школі
3 Домбров Гліб 2 Диплом перем. в поч. школі
4 Коваленко Олександр 2 Диплом перем. в поч. школі
5 Кукушкін Артем 2 Диплом перем. в поч. школі
6 Ліпшей Аріна 2 Диплом перем. в поч. школі
7 Митільова Юлія 2 Сертифікат учасника
8 Мінчев Вадим 2 Диплом перем. в поч. школі
9 Оленченко Каміла 2 Диплом перем. в поч. школі
10 Примак Діана 2 Диплом перем. в поч. школі
11 Путря Іван 2 Диплом перем. в поч. школі
12 Серебряков Дмитро 2 Диплом перем. в поч. школі
13 Стогул Ангеліна 2 Диплом перем. в поч. школі
14 Цівка Максим 2 Сертифікат учасника
15 Шевченко Тимофій 2 Диплом перем. в поч. школі
16 Шульга Поліна 2 Диплом перем. в поч. школі
17 Антипенко Максим 3 Диплом перем. в поч. школі
18 Биченко Олександр 3 Сертифікат учасника
19 Богданова Ангеліна 3 Сертифікат учасника
20 Вихрущ Назар 3 Диплом перем. в поч. школі
21 Вихрущ Катя 3 Диплом перем. в поч. школі
22 Гришан Єгор 3 Сертифікат учасника
23 Гуменок Марина 3 Диплом перем. в поч. школі
24 Гущіна Даша 3 Сертифікат учасника
25 Дорошенко Вікторія 3 Сертифікат учасника
26 Іващенко Настя 3 Диплом перем. в поч. школі
27 Каюн Іван 3 Диплом перем. в поч. школі
28 Лященко Кіра 3 Диплом перем. в поч. школі
29 Неклюдов Саша 3 Диплом перем. в поч. школі
30 Олісніченко Ліля 3 Диплом перем. в поч. школі
31 Павленко Ілона 3 Диплом перем. в поч. школі
32 Сінько Крістіна 3 Сертифікат учасника
33 Сусідка Віталій 3 Диплом перем. в поч. школі
34 Сущенко Данило 3 Сертифікат учасника
35 Целіна Назар 3 Сертифікат учасника
36 Бершадський Нікіта 4 Диплом перем. в поч. школі
37 Бойчук Діана 4 Диплом перем. в поч. школі
38 Браганець Ілля 4 Диплом перем. в поч. школі
39 Волинець Ростислав 4 Диплом перем. в поч. школі
40 Гончарук Анна 4 Диплом перем. в поч. школі
41 Жерновенков Іван 4 Диплом перем. в поч. школі
42 Крамаренко Мілана 4 Диплом перем. в поч. школі
43 Лавтін Артем 4 Диплом перем. в поч. школі
44 Любченко Оксана 4 Диплом перем. в поч. школі
45 Мирик Назар 4 Диплом перем. в поч. школі
46 Мирошниченко Дмитро 4 Диплом перем. в поч. школі
47 Мороз Ярослав 4 Диплом перем. в поч. школі
48 Низька Катерина 4 Диплом перем. в поч. школі
49 Пивовар Єгор 4 Диплом перем. в поч. школі
50 Ромашевський Міша 4 Диплом перем. в поч. школі
51 Сергієнко Юлія 4 Диплом перем. в поч. школі
52 Хмелінський Сергій 4 Диплом перем. в поч. школі
53 Щічко Єлизавета 4 Диплом перем. в поч. школі
54 Мартинова Аліна 5 Сертифікат учасника
55 Піліповська Діана 5 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
56 Біненко Дарина 6 Сертифікат учасника
57 Гуденко Катерина 6 Сертифікат учасника
58 Журавльов Олександр 6 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
59 Левченко Назар 6 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
60 Наумчак Іван 6 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
61 Пилипчук Данило 6 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
62 Платонова Софія 6 Сертифікат учасника
63 Путря Дар’я 6 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
64 Скляр Дар’я 6 Сертифікат учасника
65 Сьомін Олексій 6 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
66 Ткаченко Владислав 6 Сертифікат учасника
67 Золотарьова Софія 7 Сертифікат учасника
68 Литвин Валерія 7 Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
69 Гоцький Кирило 9 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
70 Жерновенков Дмитро 9 Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
71 Ромашевський Єгор 9 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
72 Трошин Богдан 9 Диплом І ступеня регіонального рівня
73 Авдєєва Валерія 10 Сертифікат учасника
74 Захарченко Влада 10 Сертифікат учасника
75 Мирик Анастасія 10 Сертифікат учасника
76 Чикиньова Катерина 10 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
77 Салогуб Максим 10 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
78 Пестерева Анна 11 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
79 Працевита Тетяна 11 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
80 Чайковська Альона 11 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Всього:

Диплом І ст. Всеукр. рівня (для 5-11 кл.) 1 Диплом ІІ ст. Всеукр. рівня (для 5-11 кл.) 1 Диплом ІІІ ст. Всеукр. рівня (для 5-11 кл.) 1 Диплом перемож. в початк. школі (1-4 кл.) 2 Сертиф. учас.
2 1 7 43 10
Диплом І ст. регіон. рівня (для 5-11 кл.) 3 Диплом ІІ ст. регіон. рівня (для 5-11 кл.) 3 Диплом ІІІ ст. регіон. рівня (для 5-11 кл.) 3 Дипл. перем. на шкільн. рівні 4 Сертиф. коорд. 5
1 3 3 10 1

Наступна гра «Sunflower» відбудеться 29 листопада 2018 року. Гра проводитиметься відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 08.12.2017 р. №1/9-679 «Про проведення IІ гри «Sunflower»-2017 та про організацію IIІ гри «Sunflower»-2018». З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» у розділі «Правила та документи».

У грі можуть брати участь учні 1-11 класів. З правилами проведення гри, порядком реєстрації на участь у ній та матеріалами для підготовки можна ознайомитися на сайті гри: gra-sunflower.com.ua з 01 вересня 2018 року.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин