>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Результати VIII Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»

Учні нашої школи в цьому навчальному році вперше взяли участь у Міжнародній природничій грі «Геліантус» – 2017.

Зацікавлення «Геліантусом» виявили 76 учнів 2-11 класів.

Переможці визначалися для кожного класу окремо серед усіх учасників гри.

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

ПІБ Клас  Нагорода
1 Кияшко Ростислав 2 Диплом переможця в поч. шк.
2 Федоренко Діана 2 Диплом переможця в поч. шк.
3 Хрокало Артем 2 Диплом переможця в поч. шк.
4 Тихонов Іван 2 Диплом переможця в поч. шк.
5 Оленченко Каміла 2 Диплом переможця в поч. шк.
6 Дранкова Тетяна 2 Диплом переможця в поч. шк.
7 Леміш Дар’я 2 Диплом переможця в поч. шк.
8 Цівка Максим 2 Диплом переможця в поч. шк.
9 Олісніченко Дмитро 2 Диплом переможця в поч. шк.
10 Стрюц Олександр 2 Диплом переможця в поч. шк.
11 Веремчук Олександр 2 Диплом переможця в поч. шк.
12 Любименко Сніжана 2 Диплом переможця в поч. шк.
13 Примак Діана 2 Диплом переможця в поч. шк.
14 Волосенко Валерій 2 Сертифікат учасника
15 Тарасенко Іван 2 Диплом переможця в поч. шк.
16 Куцаєва Аліна 2 Диплом переможця в поч. шк.
17 Кукушкін Артем 2 Диплом переможця в поч. шк.
18 Гущіна Даша 3 Сертифікат учасника
19 Васильченко Максим 3 Диплом переможця в поч. шк.
20 Гуменок Марина 3 Диплом переможця в поч. шк.
21 Вихрущ Катя 3 Диплом переможця в поч. шк.
22 Неклюдов Саша 3 Диплом переможця в поч. шк.
23 Богданова Ангеліна 3 Диплом переможця в поч. шк.
24 Олісніченко Ліля 3 Диплом переможця в поч. шк.
25 Лященко Кіра 3 Диплом переможця в поч. шк.
26 Вихрущ Назар 3 Диплом переможця в поч. шк.
27 Сусідка Віталій 3 Диплом переможця в поч. шк.
28 Чепурна Іра 3 Диплом переможця в поч. шк.
29 Дорошенко Вікторія 3 Диплом переможця в поч. шк.
30 Антипенко Максим 3 Сертифікат учасника
31 Каюн Іван 3 Диплом переможця в поч. шк.
32 Сущенко Данило 3 Сертифікат учасника
33 Гришан Егор 3 Сертифікат учасника
34 Целіна Назар 3 Сертифікат учасника
35 Биченко Олександр 3 Сертифікат учасника
36 Ромашевський Михайло 4 Диплом переможця в поч. шк.
37 Волинець Ростислав 4 Диплом переможця в поч. шк.
38 Низька Катерина 4 Диплом переможця в поч. шк.
39 Мороз Ярослав 4 Диплом переможця в поч. шк.
40 Лавтін Артем 4 Диплом переможця в поч. шк.
41 Крамаренко Мілана 4 Диплом переможця в поч. шк.
42 Жерновенков Іван 4 Диплом переможця в поч. шк.
43 Хмелінський Сергій 4 Диплом переможця в поч. шк.
44 Браганець Ілля 4 Диплом переможця в поч. шк.
45 Щічко Єлизавета 4 Диплом переможця в поч. шк.
46 Мирошниченко Дмитро 4 Диплом переможця в поч. шк.
47 Любченко Оксана 4 Диплом переможця в поч. шк.
48 Шевченко Ігор 4 Диплом переможця в поч. шк.
49 Карпенко Ян 4 Диплом переможця в поч. шк.
50 Пономаренко Владислав 4 Диплом переможця в поч. шк.
51 Лозовський Данило 5 Грамота з біології
52 Даровик Марія 5 Грамота з біології
53 Беліцькій Гліб 6 Грамота з біології, Грамота з географії
54 Біненко Дарина 6 Грамота з хімії, Грамота з біології
55 Журавльов Олександр 6 Грамота з хімії
56 Литвин Валерія 7 Диплом ІІІ ступеня
57 Келюх Вероніка 7 Сертифікат учасника
58 Дегтяренко Валерія 7 Грамота з хімії
59 Тарасенко Давид 7 Сертифікат учасника
60 Штурбабіна Вікторія 8 Сертифікат учасника
61 Мороз Станіслав 8 Грамота з фізики
62 Дерипаска Вікторія 9 Диплом ІІ ступеня
63 Ромашевський Єгор 9 Диплом ІІ ступеня
64 Жерновенков Дмитро 9 Диплом ІІІ ступеня
65 Трошин Богдан 9 Диплом ІІІ ступеня
66 Гребінь Тетяна 9 Грамота з географії
67 Пелипець Софія 9 Грамота з біології
68 Гоцький Кирило 9 Грамота з біології
69 Євко Вероніка 9 Сертифікат учасника
70 Приймачук Ілона 9 Сертифікат учасника
71 Поясок Аліна 9 Сертифікат учасника
72 Іваненко Роман 11 Диплом ІІ ступеня
73 Плахтієнко Олександр 11 Диплом ІІ ступеня
74 Сидорович Карина 11 Диплом ІІІ ступеня
75 Чайковська Альона 11 Диплом ІІІ ступеня
76 Мірющенко Пилип 11 Сертифікат учасника

Оргкомітет вітає усіх учасників та їхніх наставників: Ісаєву І.С., Міщук Т.Є., Таран М.М., Чернієнко Т.Й., Гуменок Н.І., Домброву О.В., Лукіну Н.С., Гаврилову О.В.!!!

Наступна гра відбудеться 15 листопада 2018 року. Гра проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.11.2017 р. №1/9-646 «Про проведення VIII гри «Геліантус»-2017 та організацію IX гри «Геліантус»-2018». З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» у розділі «Правила та документи».

У грі «Геліантус» можуть брати участь учні 1-11 класів. З правилами проведення гри, порядком реєстрації на участь у ній та матеріалами для підготовки можна ознайомитися на сайті гри: helianthus.com.ua.

 

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин