logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Тепла школа

В КЗШ №37 підведено підсумок та презентовано результати реалізації соціального проекту “Тепла школа” в рамках програми “Метінвест «Місто – нашими руками». З цієї нагоди у школі було проведено святкову презентацію з підведенням підсумків реалізації проекту.

14 вересня 2016 року в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №37 відбулося свято з нагоди підведення підсумків реалізації соціального шкільного проекту  “Тепла школа”  в рамках програми   Метінвест « Місто – нашими руками». На свято завітали:

  • Тимошенко Павло Геннадійович – генеральний директор ПРАТ «Північного гірничо-збагачувального комбінату»;
  • Брилькова Ірина Олегівна – заступник голови  виконкому Тернівської районної у місті Кривому Розі ради;
  • Шамрицька Наталія  Анатоліївна – голова профспілкового комітету ПРАТ «Північного ГЗК»;
  • Герра Вікторія Вікторівна – менеджер з регіонального розвитку  ПРАТ «Північного ГЗК»

Слова подяки за допомогу в реалізації соціального проекту прозвучали від  директора школи Пивовар С.В., голови Ради школи Кукушкіна М.В., учениці 10 класу Пестеревої Анни та учнів 1-А, 1-Б класів.

Директор школи Пивовар Світлана Василівна підкреслила значимість діяльності громадськості, батьків у створенні комфортних умов для навчання та виховання дітей у школі. Світлана Василівна висловила щиру подяку Тимошенку Павлові Геннадійовичу  – генеральному директору Північного гірничо-збагачувального комбінату за розуміння та підтримку шкільних ініціатив. “КЗШ №37  отримала на втілення свого проекту 116 000 грн. Проект спрямований на створення оптимальних санітарно-гігієнічних та побутових умов для функціонування навчального закладу, вирішення проблеми ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення витрат на їх оплату, а отже – економії бюджетних коштів”, – сказала директор школи.

Гостей свята вітали учні 2-Б, 2-А, 10, 1-А, 1-Б класів. Порадував присутніх цікавою музичною композицією юний талант школи музикант-саксафоніст Вітютньов Олександр. Свято було цікавим, емоційним, музичним та щирим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *