>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Тиждень англійської мови в школі

Тиждень англійської мови в школіЗ 26 лютого по 02 березня 2018 року вчителями англійської мови Вишківською Ю.В., Штирляєвою І.П., Вороною Л.М. було проведено тиждень англійської мови в школі.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
Основним завданням тижня було удосконалення знань, отриманих на уроках англійської мови.

В понеділок на лінійці відбулося відкриття тижня англійської мови в школі «Знайомтесь – це Великобританія», на якій учнів школи ознайомили з планом заходів на тиждень.

На уроках англійської мови в 9-11 класах учні переглянули та обговорили фільм англійською мовою, виконали різнорівневі завдання. Для учнів 9-б та 10 класу проведено захід «Відомі мелодії британців».

Учні 6-8 класів створювали та захищали проекти “Землі Великобританії”. Усі активно працювали над своїми проектами, навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, але основним завданням було вміння захищати роботи, використовуючи вивчений лексичний матеріал в усному мовленні. За результатами конкурсу підведено підсумки:

 • I місце – 6 клас;
 • II місце – 8 клас;
 • III місце – 7 клас.

Вітаємо з перемогою!

Учні початкової школи не відставали від своїх старших товаришів. Протягом тижня на уроках англійської мови в 1-4 класах діти знайомилися із цікавою інформацією про Великобританію. А 27 лютого вони мали змогу цікаво провести перерви та показати свої вміння розгадувати кросворди англійською мовою. Самими активними були учні 4-А та 3-А класів.

28 лютого був найцікавіший день, коли проводився конкурс віршів англійською мовою “Поетична хвилинка”. В даному заході брали участь 19 учнів 1-4 класів. Всі учасники гарно підготувалися, старалися продемонструвати свої знання англійської мови. Але конкурс – є конкурс. Тому найкращими визначено:

 • І місце – Примачук Аліна (2-А) та Сергієнко Юлія (4-А) ;
 • ІІ місце – Мінчев Вадим (2-А) та Чернявська Марія (1-А)
 • ІІІ місце – Сусідка Віталій (3-А) та Любченко Оксана (4-Б) .

Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили у ролі декламаторів.

В кінці тижня підведено підсумки конкурсу малюнків “Великобританія очима дітей” серед учнів 1-4 класів. Учасників було багато, але переможцями стали:

 • І місце – Шульга Поліна (2-Б) та Папков Ілля (2-А);
 • ІІ місце – Серебряков Дмитро (2-А) та Поляков Анна (4-А);
 • ІІІ місце – Логвін Микита (4-А) та Жерновенков Іван (4-Б) .

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
 • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
 • +38(0564) 94-84-02
 • kzsh37@ukr.net
Архiв новин