logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

ХVІІ міський конкурс дослідницьких робіт « Квітневі читання»

На виконання міської програми «Обдаровані діти – майбутнє Криворіжжя» (2014-2020 рр.) та з метою залучення молодших школярів до поглибленого вивчення предмета «Природознавство», розвитку навичок дослідницької діяльності 07.04.2017 на базі КНВК «Дитячий садок-початкова школа» №240 відбувся ХVІІ міський конкурс-захист дослідницьких робіт «Квітневі читання» для учнів 3, 4 класів. У конкурсі взяли участь 88 учнів із 57 закладів, із них 40 учнів 3 класів та 48 учнів 4 класів. На очному етапі більшість конкурсантів продемонстрували високий рівень підготовки, вміння користуватися наочністю, ілюструвати виступи медіа-презентаціями та цікавими лабораторними роботами.

В даному конкурсі брали участь учні нашої школи Жерновенков Іван (3-Б клас) та Лозовський Данило (4 кл.). Разом зі своїми керівниками – вчителями початкових класів Гавриловою О.В. та Левченко О.В., учні підготували дослідницькі роботи з природознавства «Вплив домашніх тварин на самопочуття та емоційний стан людини» та «Порятунок зеленого друга» які вони представляли на конкурсі. Це були перші проби науково-дослідницької роботи учнів початкової школи. Іван та Данило отримали подяки управління освіти і науки виконкому Криворізької міськради за участь в міському конкурсі. Також учасники отримали набори для малювання і солодощі.

Вітаємо учня 4 класу Лозовського Данила, який 08.04.2017 року брав участь в районній олімпіаді з природознавства та посів друге місце. Молодець!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *