logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Цікаві заходи тижня

Канікули! Радісне слово для всіх дітей шкільного віку. Адже так хочеться відпочити від уроків, добре порозважатися, здійснити цікаві подорожі та екскурсії. А зимові канікули – це радість новорічних та різдвяних свят.

Душе швидко минув другий тиждень канікул. Для дітей було проведено багато цікавих заходів, зустрічей, конкурсів та змагань. Наші 4-класники активно попрацювали в школі «Юних математиків», готуючись до державної підсумкової атестації. А випускники наполегливо готувалися до ЗНО та ДПА з математики, історії та української мови. Учням 2 класу ще зарано думати про ДПА, тому вони весело змагалися в конкурсі «Веселі математики».

Велике задоволення отримали наші творчі обдаровання від участі в Міському святі «Головна ялинка міста». Шкільні лідери взяли участь в районній новорічній зустрічі лідерів дитячих організацій «Пісня в коло збирає друзів». Футбольна команда учнів 5 класу була нагороджена грамотами та солодкими подарунками від районного комітету фізкультури та спорту, а ще пощастило взяти автографи в одного з футболістів збірної команди нашого міста і сфотографуватися на згадку.

Хоч і канікули, але школярі не втратили нагоди взяти участь в регіональному конкурсі «Молодь проти корупції», підготувавши та відправивши на конкурс 10 робіт. А класні колективи 4, 7, 8-а, 10 класів підготували матеріали та будуть змагатися в районному конкурсі «Мій клас – найкращий!».

Багато гарних та творчих справ чекає наших школярів на наступному тижні. А ось найвеселішим та цікавим заходом тижня були новорічні розваги в майстерні Діда Мороза, проведені для першокласників вчителями Чернієнко Т.Й.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *