>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Чарівна зимова казка на шкільному подвір’ї

Чарівна зимова казка 15.02.1815 лютого – свято Стрітення. За народними віруваннями, цього дня зима зустрічається з весною. Стара баба Зима сперечається з молодою дівчиною Весною, кому йти, а кому вертатися. Якщо до вечора стало тепліше – перемогла Весна, якщо холодніше – Зима. З цього приводу казали: «Прийшла громниця – зимі половиця», оскільки «В цей день лютий до березня приїхав».

На шкільному подвір’ї відбуваються справжні дива. Зима заворожила кожне деревце: зелені ялинки сяють сріблом, білокорі берези іскряться кришталем. Все-все запорошено снігом, тільки пташки носяться над засніженими кущами в пошуках гостинців від дітлахів в розвішаних годівничках. Здається, що зима хоче засліпити красу зеленої весни, жовтогарячого літа й золотої осені. І хоч Зима сьогодні перемогла в суперечці, красуня Весна скоро повернеться до своїх володінь. Справді, хіба це не диво!

А ось нашій шкільній мешканці білочці взагалі нічого не страшно, їй затишно та тепло в своїй домівці в дуплі дерева, та й горішками можна пригоститися.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин