>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Конкурсні змагання для учнів 3-4 класів «Історичні пригоди»

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, 16 березня в школі для учнів 3-4 класів проведено конкурсні змагання «Історичні пригоди». Незабутні враження залишилися в учасників заходу, який підготували і провели учні 9-А класу та вчитель історії Лук’яненко І.В.

Якщо Ви думаєте, що це були просто розваги, то глибоко помиляєтесь. Як визначили організатори даного заходу – одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями.

Учасники історичних змагань, отримавши свої путівники, пройшли маршрутом від станції «Козацької» до станції «Кривий Ріг – моє місто». А ще були зупинки на станціях «Бліц-ТУР», «Скарби гетьмана», «Чарівний лантух». На кожному етапі подорожі діти активно відповідали на підготовлені завдання, демонстрували свої знання з історії рідного міста, виконували практичні завдання на карті України. І хоч учні 3-4 класів ще не вивчають історію як предмет, але усі секрети було розкрито. Найкращими знавцями історії визначено учнів: Лященко К., Вихруща Н., Ігнатенко Н. – 3-А кл.; Каюна І., Волосенка О., Целіну Н. – 3-Б кл., Вітітньова О., Пивовара Є., Запрягаєва Н. – 4-А кл.; Карпенка Я., Жерновенкова І., Беляєва Д. – 4-Б кл. Дев’ятикласники із задоволенням прийняли їх до історичного клубу «Кришталева сова» та нагородили власноруч виготовленими значками клубу. Кожен клас отримав солодкий приз.

«Історичні пригоди» для учнів 3-4 класів 16.03.18

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин