logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

ℹ📢З 19 жовтня заклади освіти працюють дистанційно💬ℹ

ℹ📢Шановні батьки та здобувачі освіти!💬ℹ
📌З 19 по 23 жовтня, з метою запобігання розповсюдження інфекційних хвороб серед учасників освітнього процесу у загальноосвітніх закладах освіти міста запроваджується дистанційний формат освітнього процесу (відповідно до протоколу №18 позачергового засідання Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі міської ради від 18.10.2021)
📌З 25.10.21 по 31.10.21 – осінні канікули.
▶️Наводимо основні аспекти реалізації дистанційного формату освітнього процесу у нашому закладі освіти:
🔺Розклад уроків залишається без змін, перший урок розпочинається о 8.30 (якщо це відеоконференція/синхронний режим).
🔺Деякі уроки будуть подані асинхронно (тобто учень виконує завдання і знайомиться з навчальним матеріалом в будь-який зручний час), засобами платформи дистанційного навчання Human.
🔺Розклад із зазначенням виду роботи (синхронно/асинхронно) буде надаватись класними керівниками з вказанням посилань на відеоконференції (синхронні уроки). Відповідні повідомлення надсилатимуться у Viber-групи дітей і батьків.
🔺До відеоконференцій всі учні мають приєднуватись без виключень!
🔺До відеоконференцій Meet необхідно підключатись використовуючи ПЕРСОНАЛЬНИЙ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС GOOGLE НАДАНИЙ КЛАСНИМ КЕРІВНИКОМ, наприклад, ivanovivan@kzsh37.dp.ua. Особисті акаунти Google не використовувати!
▶️Якщо Ваша дитина не знає логін і пароль для входу в обліковий запис Human і Google Workspace, повідомте про це класного керівника, дані для входу буде надано у особистому повідомлені.
▶️Найближчим часом будуть надані короткі відеоінструкції з приєднання до відеоконференцій Meet та входу на платформу дистанційного навчання Human.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *