logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

✉️💛💙Міська волонтерська акція «Підтримаємо бойовий дух військовослужбовців!»

💬💛💙Зовсім скоро українці відзначатимуть 🇺🇦День Захисників і Захисниць України, прекрасне свято, присвячене захисникам України, тим, що боролись за Батьківщину сотні років назад й особливо тим, що боронять український суверенітет зараз, кожного дня ризикуючи життям заради миру і спокою у рідній країні.
💬💛💙Для підняття бойового духу і настрою нашим військовим, учні, вчителі та батьківська громада школи організували збір посилок із необхідними речами, листівками, малюнками, оберегами зробленими руками учнів для бійців ООС.
💛💙✉️Благодійна акція «Підтримаємо бойовий дух військовослужбовців» вже традиційно проводиться щороку, напередодні 1️⃣4️⃣ жовтня, організаторами якої є координатори Криворізької міської профспілкової організації «Солідарність», представникам якої сьогодні, 11 жовтня, було передано всі зібрані посилки.
💛💙✉️Дитячі посилки є символом любові та поваги до наших військових, що вже сьомий рік захищають суверенітет та територіальну цілісність країни. Дякуємо Вам наші 💪герої, сподіваємось, що вже незабаром матимемо змогу запросити вас до школи, де ви з задоволення розкажете про перемогу й успішне завершення операції об’єднаних сил! Бажаємо Вам сил, наснаги, звитяги й скорішого щасливого повернення додому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *