logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

🌍Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського творчого фестивалю “Єврофест -2022”

З 18 травня до 21 травня проходив ІІ Всеукраїнський творчий фестиваль до Дня Європи “Єврофест -2022”. Метою фестивалю було познайомити дітей і молодь України з історією та культурою країн Європи засобами різних видів творчої діяльності.
Організатори фестивалю запропонували велике розмаїття креативних конкурсів, номінацій і інвентів, в яких діти різних вікових груп, чи цілі команди мали можливість взяти участь і проявити себе й свої таланти.
Серед запропонованих заходів фестивалю були: конкурс інтернет-мемів “Різні обличчя Європи”, конкурс постерів “Європейське майбутнє України”, конкурс світлин “Європа- спільний дім”, конкурс коміксів “Європейські цінності в дії” та конкурс “Відеопоезія” (з номінаціями «сюжетне відео», «документальна відеопоезія», «текстографічна поезія» та «авторська відеопоезія»).
Результатами участі у творчих конкурсах були:
  • ІІ місце в конкурсі “Відеопоезія”, Петров Іван, 4-Б клас, вірш “Відлік”, керівник Домброва Олеся Володимирівна (відео можна переглянути за посиланням – https://youtu.be/RWd7kV0r9Tk).
  • ІІ місце в конкурсі “Відеопоезія”, Морозова Юлія, 8-А клас, вірш “Сон”, керівник Пивовар Юлія Вадимівна (відео можна переглянути за посиланням – https://youtu.be/rVRAhVb6P_8)
  • Дипломи учасниць отримали учениці 8-Б класу, Кудінова Анастасія (конкурс інтернет-мемів “Різні обличчя Європи”) й Онаць Діана (конкурс “Відеопоезії”, вірш “Мій перший вірш, написаний в окопі”).
До слова, організатори фестивалю щодня пропонували учасникам різні цікавинки. Наприклад, гра “Ерудит”, що допомогла поглибити знання учасників про країни-члени ЄС, статут ЄС й дізнатись про основоположні принципи організації цього міжнародного союзу. Також цікавою була інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”, яка передбачала знання дітьми культури та звичаїв країн Європи, їх унікальних особливостей.
Результатами участі учнів нашої школи у цих інтелектуальних іграх-конкурсах були:
  • І місце за результатами індивідуального заліку у грі “Що? Де? Коли?” посіли Жерновенков Іван, Кудінова Анастасія, Онаць Діана, Пивовар Єгор – учні 8 А і 8-Б класів.
  • І місце за результатами індивідуального заліку у грі “Ерудит” здобули Морозова Юля та Пивовар Єгор – учні 8А класу.
Вітаємо переможців! Бажаємо нових перемог та звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *