logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

22 січня – День Соборності України

Безсумнівно, усі українці знають, наскільки важливою датою в нашій національній історії є 22 січня – День Соборності і Злуки. Адже в цей день у далекому 1919 році українці відверто виявили бажання об’єднатися задля створення єдиної держави – України.

Ця акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Справжню єдність народу у боротьбі за незалежність продемонструвала світові Україна 21 січня 1990 року. Так, знаменним етапом піднесення духу свободи став “живий ланцюг” між Києвом і Львовом, коли 21 січня 1990 року тисячі українців взялися за руки на згадку про проголошення Акту Злуки. Ось як описував ті події один із учасників: “Живий ланцюг справив на мене неповторне враження. Народ був у надзвичайному піднесенні, навкруги дзвеніли патріотичні пісні. Раз у раз лунали здравиці на честь українського народу. Над головами у височині витав дух свободи”.

Учні нашої школи вирішили продовжити славні традиції наших предків, тому сьогодні, об 11 годині, всі, хто навчається в середній та старшій ланці, тримаючись за руки, утворили живий ланцюг. Кожен учень мав жовто-блакитний прапорець або інший атрибут національної символіки. Під звуки Державного Гімну всі зійшлися у вестибюлі школи. Це був вияв доброї волі учнів і водночас данина пам’яті тих, хто не дожив до цих днів, коли здійснилася споконвічна мрія про єдину Україну – вільну й незалежну. Тож бережімо пам’ять про них і шануймо славні сторінки нашої історії.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин