logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37
вітає Вас на новоствореному офіційному Web-сайті

Веб-сайт нашої школи забезпечує:

 • відкритий доступ до інформації та документів закладу відповідно до п.2., ст. 30 Закону України «Про освіту»;
 • прозорість комунікації адміністрації, педагогічного та учнівського колективів, батьківської громади в глобальній мережі Інтернет;
 • реалізацію ряду важливих функцій: представницьку, освітню, виховну, інформаційну, комунікативну.

Інформація та документи, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження чи внесення змін до них.

Сподіваємось, що тут Ви знайдете цікаву та корисну інформацію.

НОВОВВЕДЕННЯ ОНОВЛЕНОГО САЙТУ

 • Новий, сучасний дизайн сайту з гармонічним поєднанням стилю усіх елементів, акцентом на якісну графіку. Збалансована текстова інформація на головній сторінці.
 • Оновлена та спрощена навігація по сайту, тепер посилання на найпопулярніші розділи сайту доступні одразу з головної сторінки, а головне меню сайту відображає його розділи та сторінки наочніше, завдяки використанню «мегаменю» з гіперпосиланнями, піктограмами та кнопками дій, що інтуїтивно зрозумілі кожному користувачу сучасних ґаджетів.
 • Функціонує в режимі щоденної актуалізації та поповнення інформації. Впорядкована та структурована база документів. Всі сервіси сайту цілком є доступними для всіх відвідувачів і користувачів.
 • Новий, більш зручний пошук по сайту, з функцією попереднього перегляду результатів пошуку. Це робить пошук простішим та ефективнішим, одразу відкидаючи матеріали, які не відповідають критеріям пошуку.
 • Якісна та продумана адаптація веб-сайту під дисплеї різних діагоналей мобільних пристроїв: смартфонів, планшетів, нетбуків.
 • Календар подій, що дозволяє батькам, учням, учителям слідкувати за всіма актуальними подіями та заходами, що заплановані у закладі і поза його межами та робить роботу закладу відкритою для громади.
 • Блок опитування, що дозволяє дослідити соціальні настрої з різних питань, провести голосування за конкурсні проекти, проаналізувати узагальнену статистичну інформацію від широкого кола людей.
 • Розпочато роботу з інтеграції веб-сайту школи з популярними соціальними мережами: facebook та instagram, 22 та 28 листопада 2017 року відповідно було створено офіційні акаунти школи у цих соцмережах.
 • Продовжено роботу з наповнення шкільного фотоархіву засобами фотосервісу flickr, де нині налічується більше 14 тисяч фотографій, перші з яких датовані 2011 роком!
 • Продовжено роботу з розвитку та підтримання блогів класів, кожен з яких ведеться класним керівником разом з батьками та учнями класу. У 2017-2018 навчальному році нараховується 16 блогів з 1 по 11 класи школи!
 • Створено розділ «Електронна приймальня», де можна подати заявку на отримання довідки, записати дитину до 1 класу засобами простих та зрозумілих форм.
 • Перероблено абсолютно всі розділи сайту та переосмислено суть розміщених інформаційних матеріалів, переглянуто принципи розміщення фотоконтенту, тепер на сторінках сайту більшість фото «наші», а не з Інтернету.
 • Взято до уваги норми законодавства України, зокрема Закон України «Про захист персональних даних», батьки учнів школи написали відповідну згоду на обробку персональних даних дітей.
 • Створено чи перероблено наступні розділи сайту: освітній процес, позакласна робота, інформація для учнів, вчителям школи, соціальна служба, медичний кабінет, їдальня, вищі досягнення року, медалісти школи, відмінники навчання, досягнення з предметів, учень року, та інші

КОМУНІКАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ сайту  – ПЕРЕЙТИ ДО СПІЛКУВАННЯ, ОРІЄНТОВАНОГО НА ЛЮДИНУ

МЕТА СТВОРЕННЯ САЙТУ

ПРЕЗЕНТУВАТИ ШКОЛУ

колектив та його досягнення далеко за межами свого регіону

ЗДІЙСНЮВАТИ ПУБЛІКАЦІЮ

здійснювати  публікацію  кращих освітянських надбань вчителів школи

СТВОРИТИ ЗАСІБ СПІЛКУВАННЯ

у мережі Інтернет

ПІДТРИМУВАТИ

колективну  та індивідуальну комунікацію

ЕТАПИ РОЗВИТКУ САЙТУ

Перша версія сайту була створена 18 січня 2011 року засобами одного із сервісів Google – Google Sites. В цей час переважна більшість навчальних закладів надавала перевагу найпростішому способу створення та підтримки веб-сайту – безкоштовним, простим у використанні онлайн-конструкторам за допомогою яких можна швидко та без особливих зусиль створити сайт, що матиме доменну адресу та певний обсяг виділеного простору на серверах обраного онлайн-сервісу.
У жовтні 2015 року було переглянуто концепцію сайту, було зареєстровано та придбано власне доменне ім’я, замовлено послугу хостингу, а для створення сайту було використано одну з найпопулярніших систем управління контентом “Jomla”. Використання “Joomla” відкрило ряд можливостей, які раніше були недоступні: гнучке налаштування сайту, велика кількість модулів та інші додатки, які перетворюють сайт із засобу інформації на засіб комунікації.
У вересні 2016 року було розпочато роботу з концептуального переосмислення структури сайту. Реалізовано перехід на більш сучасну платформу, що відповідає запитам сучасного світу web-індустрії, завдяки цьому сайт отримав новий, сучасний адаптивний дизайн, велику кількість аддонів, широкі можливості тонкого налаштування і адміністрування, також продовжено роботу над наповненням і додаванням нових розділів сайту.

ДОСЯГНЕНЯ САЙТУ

ПРО НАС ПИШУТЬ

СКЛАД КОМАНДИ РОЗРОБНИКІВ САЙТУ

Попович Сергій Григорович

представник батьківської громади

Кукушкін Максим Вікторович

учитель інформатики

Пивовар Світлана Василівна

керівник закладу освіти