>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

ЕТАПИ РОЗВИТКУ САЙТУ

Сайт КЗШ №37 створено для тих, хто колись навчався в нашій школі, хто навчається та працює зараз, хто бажає бути учнем нашої школи.

Сайт є одним із інструментів забезпечення навчальної та позаурочної діяльності школи і є публічним джерелом інформації, доступ до якої відкритий для всіх бажаючих.

Сайт висвітлює роботу педагогічного колективу, досягнення учнів, забезпечує інформування батьків, учнів, учителів, громади міста про події та заходи, що відбуваються у закладі. Дає змогу публікувати презентації класних колективів, здійснювати розміщення навчальних та інших видів учнівських проектів, проводити опитування, публікувати фото та відеоматеріали.
1st
2th
3th
Перша версія сайту була створена 18 січня 2011 року засобами одного із сервісів Google – Google Sites. В цей час переважна більшість навчальних закладів надавала перевагу найпростішому способу створення та підтримки веб-сайту – безкоштовним, простим у використанні онлайн-конструкторам за допомогою яких можна швидко та без особливих зусиль створити сайт, що матиме доменну адресу та певний обсяг виділеного простору на серверах обраного онлайн-сервісу.
У жовтні 2015 року було переглянуто концепцію сайту, було зареєстровано та придбано власне доменне ім’я, замовлено послугу хостингу, а для створення сайту було використано одну з найпопулярніших систем управління контентом “Jomla”. Використання “Joomla” відкрило ряд можливостей, які раніше були недоступні: гнучке налаштування сайту, велика кількість модулів та інші додатки, які перетворюють сайт із засобу інформації на засіб комунікації.
У вересні 2016 року було розпочато роботу з концептуального переосмислення структури сайту. Реалізовано перехід на більш сучасну платформу, що відповідає запитам сучасного світу web-індустрії, завдяки цьому сайт отримав новий, сучасний адаптивний дизайн, велику кількість аддонів, широкі можливості тонкого налаштування і адміністрування, також продовжено роботу над наповненням і додаванням нових розділів сайту.