>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Четвертий день тижня “МІФ”

6 грудня учні школи знову поринули у світ точних наук, навчальний день видався надзвичайно насичений подіями, заходами та зустрічами з цікавими людьми.

Вже зранку учні мали можливість побачити виставку малюнків на тему «Яким я уявляю комп’ютер майбутнього». На виставці були представлені роботи учнів 2-6 класів створені на папері олівцями, фломастерами і фарбами, а також намальовані засобами комп’ютерних програм «TuxPaint», «Scratch» та інших графічних редакторів. Дякуємо всім учасникам виставки, ваші роботи цікаві та неординарні, кожна, відповідно з умовами конкурсу, має власну концепцію комп’ютера майбутнього.

Після другого уроку, на перерві, відбулись змагання  зі швидкісного складання кубика Рубіка «Хто швидше». Учні змагались у вправності та швидкості збирання механічної головоломки, яку винайшов у 1974 році угорський скульптор, винахідник Ерньо Рубік. Активну участь у заході взяли учні 6, 3-Б та 4-А класів, а саме:

 • Хлєбусенко Богдан, 6 клас;
 • Лозовський Данило, 6 клас;
 • Неклюдов Олександр, 4-А клас;
 • Мороз Ярослав, 5-Б клас;
 • Кісельова Анна, 3-Б клас;
 • Шевченко Тимофій, 3-Б клас;
 • Федоренко Діана, 3-Б клас;
 • Шевчик Анастасія, 3-Б клас.

Найкращі результати показали учні 6 класу, Хлєбусенко Богдан та Лозовський Данило. Серед учнів  початкової школи найкращим був Неклюдов Олександр, учень 4-А класу.

Також сьогоднішній день порадував учнів 6-7 класів цікавою зустріччю з представниками кафедри інформатики Криворізького державного педагогічного університету. Викладачі педагогічного університету, Хараджян Наталя Анатоліївна та Закарлюка Ірина Станіславівна, провели науково-пізнавальний захід «Робототехніка». Під час заходу дітям розповіли про історію створення та розвитку робототехніки, продемонстрували декілька роботів, розповіли про принципи роботи з ними, сферу їх використання, способи управління та методи програмного керування ними. Діти із захопленням слухали та брали активну участь у дискусії. На практиці вчилися керувати роботами із серії LEGO з програмним управлінням та дистанційним керуванням.

Робототехніка сприяє набуттю навичок XXI-го століття – командної роботи, комунікації, роботи над проектами, аналітичного мислення, швидкого пошуку та обробки інформації. Саме поєднання природничих і точних наук дає змогу створювати та використовувати роботів, покращуючи життя людства.

Завершився четвертий день тижня математики, фізики та інформатики інтелектуальними змаганнями, які провела у 9 класі учитель математики Крейтор Н.І. В змаганнях брали участь дві команди «Мудреці»  та   «Науковці». Учасникам було запропоновано завдання з математики, фізики  та інформатики. Перемогу, в нелегкій та цікавій боротьбі інтелекту здобула команда «Науковців».

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmx6E67V

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
 • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
 • +38(0564) 94-84-02
 • kzsh37@ukr.net
Архiв новин