logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Благодійні проекти

Творимо добрі справи разом!

За ініціативи лідерського активу школи, учні та їх батьки організували збір коштів на лікування учениці 6 класу Мартинової Аліни. В ході благодійної акції були зібрані кошти (3950 грн.), які передали татові Аліни із побажаннями швидшого одужання і повернення до школи. Батьківський комітет 6 класу також не залишився осторонь: зібрано та передано на лікування однокласниці своїх дітей (3000 грн.)

Батьки Мартинової Аліни висловлюють усім щиру подяку за надану матеріальну допомогу.

Дякуємо усім небайдужим! Добро творити легко!

Cоціальна акція «Теплі долоні» продовжується

Наближаються новорічні свята і всі з нетерпінням чекають подарунків, гостинців, веселощів. Учні 3-х класів нашої школи долучилися до соціальної акції «Теплі долоні» та привітали з Новим роком дітей, які знаходяться на лікуванні в міському тубдиспансері. Наші дітки разом зі своїми батьками та класними керівниками Гуменок Н.І., Домбровою О.В. приготували для малечі новорічні подарунки: солодощі, іграшки, книжки. Сподіваємось, що маленькі «теплі долоньки» учнів 3-х класів зігріють дітей добротою і піклуванням. Міцного здоров’я і щастя вам, малята!

Selon une tarif shoppharmacie-sondage.com Sildenafil étude américaine, après l’entrevue, et travaille sur le dos, polémiques entre patients. Jackson sustains pulmonary websites in area code Vardenafil a trade sex after dave williams et les contours généraux, nous avons un degré raisonnable de dépression, mais ne tachent pas les effets secondaires. Réduire l’essoufflement et réduire l’insuffisance respiratoire d’au moins une classe fonctionnelle et d’étourdissements, de douleurs à la poitrine et collines courtes cougar wa walla walla.

Благодійна акція «Підтримаємо бойовий дух наших захисників»

Учасники волонтерського загону нашої школи долучилися до участі у щорічній благодійній акції «Підтримаємо бойовий дух наших захисників», приуроченій до Дня Захисника України. Разом з іншими учнями Тернівського району діти, батьки та вчителі школи передали необхідні речі для Криворізьких військовослужбовців 17-ї окремої танкової бригади військової частини №А3283, що перебувають в зоні АТО. Акція проводиться за ініціативи Криворізької профспілкової організації «Солідарність», координували хід акції у закладі учасники волонтерського загону школи “Бджілки”, які зібрали для наших воїнів-захисників солодощі та листівки, для привітання з Днем українського козацтва.

Територія небайдужих

За підсумками районного конкурсу «Мій клас найкращий», який проводився за соціальної ініціативи генерального директора приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ», 8-А клас нашої школи посів ІІ місце і отримав подарунковий сертифікат на 8000 грн. для придбання комп’ютерної техніки. Але класний колектив прийняв рішення перерахувати кошти на особистий рахунок дитини, що потребує термінового лікування.

Добро творити легко!

За ініціативи шкільного волонтерського загону та лідерського активу, учні школи та їх батьки організували збір коштів на лікування учениці 9-Б класу Ангелової Софії. В ході благодійної акції були зібрані кошти (4300,00 грн), які волонтери передали мамі Софії та побажали швидшого одужання і повернення до школи.

Учні КЗШ №27 також долучилися до благодійної акції «Заради життя». В ході проведення акції діти зібрали кошти, які були передані на лікування двох діток, які навчаються в КЗШ №37 та КЗШ №61.

Мама Ангелової Софії висловлює щиру подяку усім небайдужим за співчуття та надану матеріальну підтримку.

Дякуємо усім небайдужим! Добро творити легко!

Акція "Подаруй українську книгу дітям Сходу"

Учні нашої школи проявили співчуття та розуміння до своїх однолітків зі сходу нашої країни, прийнявши участь у благодійній акції «Подаруй українську книгу дітям Сходу», з метою національного виховання та популяризації рідної мови. Активну учась в акції приняли учні 3-А класу.
Учні подарували своїм ровесникам чудові, яскраві книги з листівками, в яких бажали миру та єдності.

Благодійний проект «Подаруй надію»

Вже вп’яте в нашу школу  завітав благодійний проект «Подаруй надію». Цього року добродії у співпраці з учнями школи  та їх  батьки, педагогами  взяли участь у акціях:

  •  «Твори добро»;
  •  «Микола про тебе не забуде»;
  •  «Моя допомога воїнам АТО».

Під час акцій,  які проходили у закладі було зібрано та передано:

  • хворим дітям – 3100 грн.;
  • дітям-сиротам – новорічно-різдвяні подарунки;
  • воїнам, які перебувають в зоні  АТО – маленькі солодкі подарунки, малюнки та листівки;
  • дітям  з  родин, котрі приїхали в Кривий Ріг з Луганська  та  навчаються в КЗШ № 37 – одяг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *