logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Cвято початкової школи «Дай руку першокласнику»

У суботу, 9 листопада, в школі відбулося прекрасне та урочисте свято початкової школи «Дай руку першокласнику». На свято були запрошені батьки учнів 1-4 класів та майбутні першокласники, що у 2020-2021 навчальному році підуть до школи. Головними дійовими особами свята були учні 1-4 класів, що презентували присутнім свої номери художньої самодіяльності, серед яких були пісні, гуморески, танці, сценки та казкові постановки. Всі виступи були яскравими, позитивно «зарядженими» та надзвичайно талановитими, що в черговий раз доводить – учні та вчителі нашої школи найкращі!

Після закінчення свята учителі, що набиратимуть перші класи на 2020-2021 навчальний рік – Таран Марина Миколаївна та Чернієнко Тетяна Йосипівна, розповіли про правила прийому учнів до школи, а саме, що прийом дітей до першого класу КЗШ №37 здійснюється на безконкурсній основі, відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

  • заяву на ім’я директора;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка (на кінець червня);
  • копію довідки про реєстрацію місця проживання особи (звертатись у центр надання адміністративних послуг районного виконкому);
  • копію паспорта одного з батьків;
  • копію ідентифікаційного коду дитини;
  • файл А4.

Познайомитись з класоводами майбутніх перших класів можна буде в цю суботу, 16 листопада, о 10.00.
Свято початкової школи «Дай руку першокласнику», 09/11/19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *