logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

День пам’яті жертв голодоморів

День пам’яті жертв голодоморів відзначають щороку, у четверту суботу листопада. У цей день, вшановують пам’ять людей загиблих від голоду 1932-1933 років, внаслідок геноциду українського народу, цілеспрямовано здійснюваного тоталітарним комуністичним режимом СРСР. Ця карально-репресивна акція була спрямована на упокорення українського селянства, знищення самостійних селянських господарств та соціально-економічних підвалин української нації. У пікові місяці Голодомору щохвилини в Україні помирало 24 людини. За короткий проміжок часу померло більше трьох мільйонів українців.

Українці ніколи не мають забувати про жахіття тих лихих часів та ніколи більше не допускати нічого подібного. А прийдешні покоління мають знати про це, адже народ, що не знає свого минулого не має майбутнього. Тож пропонуємо долучитись до Всеукраїнської акції вшанування пам’яті про жертв голодоморів, запаливши свічку пам’яті (в суботу, о 16:00) та приєднаються до загальнонаціональної хвилини мовчання.

У школі було проведено виховні години присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років, у шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку літератури, оголошено про Всеукраїнську акцію «Запали свічку пам’яті» та загальнонаціональну хвилину мовчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *