logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

День перший

Сьогодні розпочато освітній процес в закладі у дистанційному  форматі з використанням інформаційно-комунікативних технологій.

У відповідності до рішення педради закладу (протокол №7 від 16.12.2020) було обрано освітню платформу HUMAN та  проведено до 11.01.2021 р. реєстрацію закладу на вищезазначеній платформі, у тому числі: створення класів з учнями, реєстрація вчителів, створення облікових записів, отримання логінів  і паролів.  Кожному учневі і його батькам надано пароль та логін для входу на платформу дистанційної освіти. Дітям і батькам надана відеоінструкція користування сервісом дистанційного навчання HUMAN.

В перший день ІІ семестру 2020-2021р. було розміщено посилання на онлайн-заняття, навчальні матеріали і завдання до уроків учнів 1-11 класів КЗШ №37 КМР ДО, у відповідності до розкладу в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 11.01.2021-24.01.2021р. і навчального плану.

Але на сервері платформи HUMAN виникли технічні проблеми  пов’язані з перенавантаженням.  Протягом дня технічні проблеми було вирішено.

Упродовж дня адміністрацією закладу проведено опитування педагогів  з метою вивчення стану організації дистанційного навчання в перший день ІІ семестру.

Результати засвідчили наступне.

  • вчителі використовували різноманітні інформаційно-комунікаційні технології (платформа дистанційного навчання HUMAN, Google Classroom, Google Meet, Human Education, LearningApps, Padlet, ресурс із створення тестів «На урок»), середовище для проведення уроків Zoom , спілкувалися з учнями за допомогою соціальних мереж (Google+, Instagram, Facebook) та месенджерів (Skype, Viber, Telegram, WhatsApp);
  • у цілому вчителі витратили більше часу на підготовку уроків та проведення дистанційних занять у порівнянні з аудиторними заняттями;
  • вчителі розпочали роботу щодо розробки власних відеоуроків.

Я вдячна своїм колегам за гарний початок дистанційного навчання.

Світлана Пивовар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *