logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

День працівника освіти-2019

День працівника освіти – особливе свято, що відзначається у першу неділю жовтня, відповідно до Указу Президента України 1994 року. У цей день звучать слова подяки для педагогів, відбуваються урочисті заходи та проводяться концерти у закладах освіти, адже професія учителя, викладача, вихователя та наставника, надзвичайно важлива для всього суспільства, саме педагогічна спільнота, у тісній взаємодії з батьками, забезпечує навчання, інтелектуальний, творчий розвиток дітей та професійне зростання молоді, опосередковано впливаючи на майбутнє країни і кожного з нас, через успіхи юнаків та дівчат у різних сферах діяльності: промисловості, бізнесу, комерції, освіти, мистецтва, спорту, науки, менеджменту, економіки, юриспруденції та державному управлінні, тощо.

4 жовтня в нашій школі прозвучала ода учителю, педагогу, наставнику, що плекає душу, «тренує» мозок, та виховує моральні якості дитини. Непросту задачу організації свята взяли на себе найстарші учні школи, разом зі своїм класним керівником, Лук’яненко Іриною Василівною. На святі звучали слова вдячності, теплі пісні, запалювали нестримні танці, розважали смішні сценки. Привітання та творчі подарунки для вчителів підготували учні 5-Б, 6-А, 7, 8, 9, 10, 11 класів та вихованці вокального гуртка «Радість». Кожен виступ був по-своєму цікавий та дарував глядачам добро і позитивну енергію юних зірочок 37-ї школи.

До слова, нині в Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmHxM5BV
День працівника освіти-2019, 04/10/19

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин