>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

День природознавства «Я у світі»

Другий день Тижня початкової школи був ще цікавішим. На першому та другому поверхах школи було організовано виставки «Мій маленький найкращий друг». Помилуватися представленим на виставці пташством та тваринками мали змогу не тільки учні початкової школи, але і усі бажаючі. Дзвінким щебетом і співом папуги та амадіни створювали веселий настрій не тільки учням, а й працівникам школи. Діти із задоволенням розповідали про своїх маленьких друзів, їх звички та уподобання. Учасниками «живої» виставки були папуги різних видів, зеброві амадіни, кролики породи шиншила, хомячки, джунгарики, кошенятка, рибки, слимачки, морські свинки.

На перервах учні поринули в цікавий світ майбутніх професій та стали учасниками майстер-класів від батьків «Світ моїх професій». Цікаво розповіли мами та продемонстрували дітям способи виготовленням м’яких іграшок, створили гарні модельні зачіски для дівчаток, вчили плетінню чарівних косичок усіх бажаючих. Із гарними зачісками дівчатка були як справжні моделі.

А завершився день проведенням віртуальної подорожі-конкурсу «Вісім чудес Криворіжжя». Представники від усіх класів початкової школи підготували інформацію про визначні місця Кривого Рогу. Пізнавальним та цікавим був захід, адже діти поповнили свої знання новою інформацією про Ботанічний сад, водоспад «Білі камені», скелі Мопра, пам’ятник козаку Рогу, авіаційний коледж, квітковий годинник, пам’ятник «Друг».

День природознавства «Я у світі» 18.04.18

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин