logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Дев’ятий день роботи табору “Берізка”

13 червня у ТТВ «Берізка» відбувся День знайомства з музейною культурою та історичною спадщиною рідного краю. Вихованці 5-8 загонів здійснили екскурсійні подорожі містом з відвіданням музеїв Тернівського та Покровського району.

Вихованці 5 загону відвідали міський історико-краєзнавчий музей, філію «Веселі Терни». Там на дітей чекали привітні та всезнаючі екскурсоводи. У виставковій залі ми побачили персональну виставку художника В. Масляного. Краєвиди рідного міста, натюрморти, цикл картин на козацьку тематику, а також серія картин, присвячених відомим фільмам.

В інших залах історико-краєзнавчого музею діти познайомилися з історією Тернівського району з найдавніших часів до сучасності. Дізналися багато цікавого про життя відомих людей: поміщика Харіна, розробника рудників С. Колачевського, художника Б. Куновського, який відомий своїми ексклібрисами. Дізналися багато нового про стародавні народні ремесла, а також флору і фауну нашого району.

Для 6 та 8 загонів ТТВ «Берізка» день запам’ятався поїздкою до Музею трудової слави Північного ГЗК. Гостинно зустріла всіх екскурсовод Валентина Олегівна, яка провела пізнавально-розважальний квест «Машина часу». Під час гри хлопці та дівчата поринули в минулі часи заснування 9-го мікрорайону та комбінату, познайомились з процесом добування руди відкритим способом. Великий інтерес викликали експозиції квартири та магазину 60-х років. А в кінозалі на всіх чекав цікавий фільм про повний цикл виробництва на Північному ГЗК.

Вихованцям 7 загону пощастило відвідати Музей трудової слави ЦГЗК. ЦГЗК є одним з провідних гірничодобувних підприємств України. Виробництву є чим поділитися, його гості можуть дізнатися про історію комбінату, його досягнення. У музеї діти із захопленням розглядали панораму Глеюватського кар’єру та макети гірничо-збагачувальних комбінатів. Справжній захват викликала колекція мінералів, які добуваються на підприємствах ЦГЗК. А у залі трудової слави ми дізналися прізвища найкращих працівників комбінату та славетних трудових династій.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmEeq4Mx

Дев'ятий день роботи табору “Берізка”, 5-8 загони, 13.06.19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *