logo

Галерея обдарувань

Алєшнікова Єлизавета, 6 клас

(МЦДЮТ «Горицвіт», Зразковий художній колектив ансамбль бального танцю “Юність”)

Нагороди:

Баширова Каміла Русланівна, 4 клас

(ПК  «Овація», Театр танцю «Ноктюрн»)

Нагороди:

2016 рік

І місце  у Міжнародному фестивалі –- конкурсі «Танці з Карпатами»

Бондаренко Дмитро Євгенович, 3-а клас

( спортивний клуб «Барс», секція східних єдиноборств)

Нагороди:

2014 рік

І місце у міському чемпіонаті з кік боксінгу

2015 рік

І місце у змаганнях на кубок міста з кік боксінгу

І місце у міському чемпіонаті з кік боксінгу

Гоцький Кирило, 8-а клас

Досягнення:

2013рік

ІІІ м в  районному турі конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

Сертифікатами Всеукраїнського  конкурсу «Бобер» – відмінний результат

2014 рік

ІІІ м в  районному турі конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

2015

«Аніграфьонок» –  два  ІІ місця ( номінації «гра», «презентація»)

Всеукраїнська англомовна  гра «Пазл» – регіональний рівень, ІІм

2016

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови
  • учасник міської  Інтернет –олімпіади з математики

 

Гуртовий Станіслав Андрійович, 8-а клас
Нагороди:

 

2015 рік

І  та ІІ місця у Відкритому Всеукраїнському танцювальному фестивалі «Зірки Бродвею» у номінації «юніори Формейшн Народний танець» (04.04.2015)

 

Гунько Олександр Сергійович, 5 клас

(СК «Молодість» , спортивна секція Самбо-дзюдо)

Нагороди:

2014 рік

І місце у  відкритій першості м.Кривого Рогу  по боротьбі самбо

ІІІ місце у чемпіонаті м. Кривого Рогу  з боротьби самбо

ІІ місце в чемпіонаті області з боротьби самбо

2015 рік

ІІ місце у відкритому міському командному турнірі  з боротьби дзюдо

ІІ місце   в УІІ турнірі з боротьби самбо(обласному), 2015;

І місце у чемпіонаті міста з боротьби самбо, 10.10.2015р

ІІ місце у відкритому міському турнірі  з боротьби дзюдо, 17.10.20015р.;

ІІ місце у чемпіонаті міста з боротьби самбо, 21.11.2015р.

Горельський Владислав, учень 9 класу

  • Переможець міського заочного етапу Всеукраїнської експедиціїучнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» ( робота «Козацька зброя: походження типу «Козацька шабля» у номінації «Козацькому роду нема переводу».);
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з історії (2016р);
  • Перемога в районному етапі інтелектуальних змагань «Що? Де? Коли?»;
  • учасник міських змагань
  • Учасник міського інтелектуального конкурсу «Діалог» – нагороджено грамотою (24.11.2016.)
  • Ім в районному конкурсі НДР «Північне сяйво», 2016

Глотенко Роман, 9 клас

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології (2016р); участь в міському етапі
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики (2016р);
  • Перемога в районному етапі інтелектуальних змагань «Що? Де? Коли?»;
  • учасник міських змагань
  • учасник Міжнародної гри «Sunflower»,2016

Дерипаска Вікторія Євгеніївна, 8-а клас

(ПК  «Овація»,  колектив  естрадного танцю «Сузір’я»)

Нагороди:

2015 рік

  • І місце у Всеукраїнському танцювальному фестивалі «Легенди танцю_2015» Категорія Формейши Данс—шоу
  • І місце у Всеукраїнському танцювальному фестивалі «Легенди танцю_2015» Категорія Формейши Вільний стиль
  • Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня в Міжнародній грі «Sunflower», 2016

Єфанова Катерина, 9клас

  • І місце в районній олімпіаді з обслуговуючої праці (2016р);
  • ІІІм в районному конкурсі НДР «Північне сяйво»

Журавльов Олександр Дмитрович, 5 клас

(ПК  «Овація», Театр танцю «Ноктюрн»; авіамодельний гурток СЮТ)

Нагороди:

2016 рік

І місце  у Міжнародному фестивалі –- конкурсі «Танці з Карпатами»

ІІІ місце у відкритих регіональних  змаганнях з авіамодельного спорту в класі П-150

Жерновенков Дмитро , 8- а клас:

  • учасник міського  конкурсу  презентацій до 150-річчя М.Грушевського;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з російської мови та літератури (2016р);
  • Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня в Міжнародній грі «Sunflower», 2016

Жерновенков Іван, 3-б клас

  • ІІІм в районному етапі  конкурсу   знавців з української мови імені Петра Яцика;
  • добрий результат в Міжнародному конкурсі «Бобер – 2016»

Зіброва Іванна, 10 клас

Нагороди:

2016 рік

Диплом І ступеня – І Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Ю.П.Хілобокова

Іванюк Єлизавета, 11 клас  

  • ІІІм в районному етапі  конкурсу   знавців з української мови імені Петра Яцика

Кривенко Данило Олександрович, 6 клас

(Дніпропетровська обласна організація, асоціація Джиу-джитсу України (КЗШ№111)

Нагороди:

2015 рік

ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі по Джиу-джитсу Татсу-До в розділі Submission Gi, віковій категорії 8-9 років,

Кубок України по «Джиу-джитсу» Татсу-До в розділі Submission Gi, Ho-Gi -2015

 

Кожушний Михайло Миколайович, 11 клас

  • ( секція легкої атлетики ДЮСШ №7)Нагороди:2014рікІІ місце в  чемпіонаті Дніпропетровської області з легкої атлетики пам’яті ЗМС О.Твердохліба  в метанні списа2015 рікІ  місце в зимовій першості м.Кривога Рога  з легкої атлетики ,  штовхання ядра

    ІІІ місце  у змаганнях за Кубок  України з легкої атлетики

    ІІ місце в  Чемпіонаті Дніпропетровської області з легкої атлетики, метання списа

    ІІ місце в Чемпіонаті Дніпропетровської області з легкої атлетики пам’яті ЗМС О.Твердохліба  в метанні списа

    Келюх Вероніка, 6 клас

  • учасниця міського конкурсу НДР “Світ моїх захоплень”, 2016
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з математики (2016р);
  • добрий результат в міській Інтернет –олімпіаді з математики, 2016

Кобзєва Вероніка – 11 клас

  • Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня в Міжнародній грі «Sunflower»,2016
  • учасниця всеукраїнського конкурсу “Україна – НАТО: сучасний погляд молоді”

Логвин Микита Олексійович, 3-б клас

(спортивний клуб «Тайгер», секція східних єдиноборств)

Нагороди:

2015 рік

І місце на відкритому міському турнірі спортивного клубу «Тайгер» з фрі-файту (ММА)

І місце у змаганнях на кубок міста з фрі-файту , присвячених 71- річниці визволення м.Кривого Рогу від фашистських загарбників

Литвин Валерія, 6клас

  • Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня в Міжнародній грі «Sunflower», 2016

 

Левченко Назар, 5 клас

–  добрий результат в міській Інтернет –олімпіаді з математики, 2016

–  диплом І ступеня регіонального рівня в Міжнародній грі «Sunflower»,2016

–  відмінний результат в Міжнародному  конкурсі «Бобер – 2016»

Лебідь Кирило- 7клас

  • нагороджений за ІІІ місце в обласному бліц-конкурсі юних фотолюбителів «Щаслива мить в номінації «Твори добро на радість людям».

Макаренко Дар`я – 10клас

– учасник Міжнародної гри «Sunflower»,2016

– відмінний результат в Міжнародному  конкурсі «Бобер – 2016»

– районні  відкриті змаганнях зі спортивного орієнтування серед школярів Тернівського району – ІІм.

Матвієнко Ангеліна, 5клас

  • призер обласного конкурсу юних винахідників і раціоналізаторів, 2016

Олекса Маша, 2 – А клас

Досягнення:

ІІІ м за програмою розряду серед дівчат «2009«А» року народження у відкритому турнірі ДЮСШ №8 «Осінні фарби» з художньої гімнастики

ІІ м по програмі у відкритій першості ДЮСШ №5

Оголь Ольга, 8-а клас

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з хімії (2016р); участь в міському етапі

Пугачова Кристина, 6 клас

(МЦДЮТ «Горицвіт», Зразковий художній колектив ансамбль бального танцю “Юність”)

Нагороди:

Прокопенко Олександра, 7 клас

Нагороди:

  • Призерка обласної виставки молодших школярів з початково-технічного моделювання, 2014 р, 2015р,
  • Призер міського фестивалю технічної творчості «Шлях до зірок», 2014р
  • 2016 рік –  9 м.  у Всеукраїнській предметній олімпіаді Олімпус Осіння сесія з біології
  • учасник літературного конкурсу «Срібний пегас», 2016;
  • переможець районного етапу  інтелектуальних змагань «Що? Де? Коли?»; 2016р. ,учасник міських змагань;
  • отримала сертифікат з відмінним результатом  в міській Інтернет –олімпіаді з математики, 2016;
  • учасник Міжнародної гри «Sunflower», 2016

 

Путря Дар’я Романівна, 5 клас

(МЦДЮТ «Горицвіт», Зразковий художній колектив ансамбль бального танцю “Юність”)

Нагороди:

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з математики (2016р);
  • добрий результат в міській Інтернет –олімпіаді з математики, 2016
  • учасник Міжнародної гри «Sunflower»,2016

 

 

Пилипчук Аліна Валеріївна, 10 клас

(ПК  «Овація» Ансамбль народного танцю «Калинонька»)

Нагороди:

2015рік – І  та ІІ місця у Відкритому Всеукраїнському танцювальному фестивалі «Зірки Бродвею» у номінації «юніори Формейшн Народний танець»  (04.04.2015)

2014 рік – ІІІ місце в районному турі предметних олімпіад з математики

2015 рік – Всеукраїнська гра «Соняшник»: дипломом ІІІ ступеню  регіонального рівня

  • 2015 р.-  Міжнародний конкурс з інформатики “Бобер” – відмінний результат
  • учасниця міського інтелектуального конкурсу «Діалог»(2016);
  • учасниця міського фестивалю “Україна – ООН”

Пестерева Анна Сергіївна, 10 клас

(ПК  «Овація»Ансамбль народного танцю «Калинонька»)

 Нагороди:

І  та ІІ місця у Відкритому Всеукраїнському танцювальному фестивалі «Зірки Бродвею» у номінації «юніори Формейшн Народний танець»  (04.04.2015)

Інші нагороди:

  • ІІІ місце в районному етапі предметних олімпіад з української мови ( 2015 р.)
  • диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня в Міжнародній грі «Sunflower»(2016)
  • учасниця міського інтелектуального конкурсу «Діалог»(2016);
  • учасниця міського фестивалю “Україна – ООН”

 

Полякова Анна-Марія, 3-а клас

(Школа східного танцю «Аміра-Амджад»)

 Нагороди:

ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі «Королівство Східних  танців» в категорії Бебі Дебют

І місце у Всеукраїнському фестивалі «Королівство Східних  танців» в категорії Група Бебі Дебют

ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі східного танцю «Східна скарбниця», у категорії Бебі Дебют

ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі східного танцю «Східна скарбниця», у категорії Бебі Дебют+Початківці

 

 

Працевита Тетяна, 10 клас

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій (2016р);

Ромашевський Єгор, 8-а клас

  • Учасник міської Інтернет-олімпіади з математики, 2016
  • Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня в Міжнародній грі «Sunflower»,2016

Сухіна Леся Миколаївна, 10 клас

Нагороди:

2013 рік

ІІ місце в районній  олімпіаді  з української мови

ІІІ місце  в  районному конкурсі читців поезії Т.Г.Шевченка

Бронзовий  сертифікат та подарунк  переможця Всеукраїнського конкурсу з російської мови «Лукоморье»

2014 рік – ІІ місце в районному конкурсі   НДР з математики

2015 рік

Перемога  журналістської роботи в номінації «Людина самовідданої праці» (середня вікова група) на районному фестивалі шкільної преси «Мої Терни, моя свята земля»

ІІІ місце в районній олімпіаді з  української мови
2016р.:

  • Переможець міського заочного етапу Всеукраїнської експедиціїучнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» ( робота «Герої живуть поруч» у номінації «З попелу забуття» та роботу «Історія козацтва в топонімічних назвах міста Кривого Рогу» у номінації «Козацькому роду нема переводу);
  • Міська акція «Виховуємо нащадків патріотів», Сухіна Н.Ю., Сухіна Леся, 11кл.
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури (2016р), участь в міському етапі
  • відмінний результат в Міжнародному конкурсі «Бобер – 2016»

Ступак Дмитро, 7клас

  • учасник літературного конкурсу «Срібний пегас», 2016;
  • переможець районного етапу  інтелектуальних змагань «Що? Де? Коли?»; 2016р. ,учасник міських змагань;
  • отримав сертифікат з добрим результатом в міській Інтернет –олімпіаді з математики, 2016

 

Салогуб Максим, 9 клас

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з хімії (2016р); участь в міському етапі;
  • ІІІ місце в районній олімпіаді з російської мови та літератури (2016р);
  • Перемога в районному етапі інтелектуальних змагань «Що? Де? Коли?»;
  • учасник міських змагань
  • Учасник міського інтелектуального конкурсу «Діалог» – нагороджено грамотою (24.11.2016.)
  • учасник Міжнародної гри «Sunflower»,2016
  • ІІІм в районному конкурсі «Юнний дослідник», 2016
  • Ім в районному конкурсі НДР з математики

Трошин Андрій

27 травня 2015 року у конференц-залі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулося нагородження

переможців обласного конкурсу «Обдаровані діти – надія України» за участю голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Резніченко В.М.

В номінації «юний винахідник та раціоналізатор» премію та  нагороду отримав Трошин Андрій.

Трошин Богдан, 8-а клас

  • Учасник міської Інтернет-олімпіади з математики, 2016
  • Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня в Міжнародній грі «Sunflower», 2016
  • ІІІм в районному конкурсі НДР з фізики

 

Троценко Дар’я, 9клас

  • Призер обласному конкурсі юних винахідників і раціоналізаторів, 2016

 

Тенякова Анастасія, 11клас

  • І місце в районній олімпіаді з обслуговуючої праці (2016р);
  • Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня в Міжнародній грі «Sunflower»,2016

Федоров Тимур Володимирович, 11 клас

(СЮТ, фото гурток)

Нагороди:

2015 рік

Обласний заочний конкурс  робіт юних фотоааматорів «Моя Україна- 2015»:

Ім –  в номінації «Натюрморт» за роботу «Ретро»

Ім – в номінації «Натюрморт» за роботу «Чарівна калина»

ІІ м – за роботу «Свято наближається»

ІІІм -в номінації «Пейзаж» за роботу «Золота осінь»
Міський заочний тур обласного  фотоконкурсу «Моя Україна – 2015» :

Ім – в номінації «Натюрморт» за роботу «Ретро»

ІІІм  в номінації «Репортажне фото»  за роботу «Чарівна калина»

І м – в номінації  «Пейзаж», серія робіт  «Золота осінь»

Районний етап обласного заочного фотоконкурсу «Моя Україна»:

ІІІм – в номінації «Натюрморт» за  роботу «Домашній затишок»

2015 рік –   Міжнародний конкурс з інформатики “Бобер” – відмінний результат

 

2016р.

  • отримав три призових місця в обласному бліц-конкурсі  юних фотолюбителів «Щаслива мить : І місце в номінації «Маленькі мешканці мегаполісу» та ІІІ місце в номінаціях «25 років незалежності – тисячоліття державності» та «Незвичайне поруч з нами»;
  • учасник всеукраїнського конкурсу «Україна – НАТО: сучасний погляд молоді»;
  • учасник регіонального конкурсу «Молодь проти корупції»

Чикиньова Катерина,9 клас

  • учасниця обласної краєзнавчої  конференції  учнівської молоді  “Україна починається з тебе”  – 15.10.2016р.
  • переможець міського заочного етапу Всеукраїнської експедиціїучнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» »  за роботу «Діти війни: засновник торокальної хірургії на Криворіжжі – кандидат медичних наук Лук’яненко Марія Семенівна»  – жовтень 2016р.
  • учасник Міжнародної гри «Sunflower», 2016

Чайковська Альона, 10клас

  • ІІІ місце в районній олімпіаді з біології (2016р)
  • учасник Міжнародної гри «Sunflower»,2016

Шишенок Тарас Сергійович, 5 клас

(ПК  «Овація», Театр танцю «Ноктюрн»)

Нагороди:

2016 рік

І місце  у Міжнародному фестивалі –- конкурсі «Танці з Карпатами»