logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Дванадцятий день роботи табору “Берізка”

19 травня – день кмітливості, винахідливості та творчості у вихованців 7 та 8 загону ТТВ «Берізка» (КЗШ №37). Адже нас приймав СЮТ, де цікаво та непомітно пролетів час. Вихованці, об’єднані в команди, разом з керівниками гуртків Воротинцевою С.Г., Шимановим Д.О., Шимановою К.С. та Дзюсем В.М. брали участь у чудовому квесті, де необхідно було проявити не тільки логічне мислення та математичні знання, але й вміння працювати у команді. Виготовлення ЗD моделей, розв’язування ребусів і головоломок, гра в шахи та шашки – ось секрет гарного та бадьорого настрою дітей протягом всього дня.

А вихованці 5, 6 загонів сьогодні відвідали філіал №7 КЗК «Міської дитячої бібліотеки», де працівники бібліотеки запропонували дітям цікавий квест “Сторінками прочитаних творів”. Під час квесту, діти шукали конверти із завданнями, коли пошуки конверту не вдавався, дітям допомагали підказки, які необхідно було заробити відповідаючи на запитання зі сфери літератури та науки. Також бібліотекарі навчили дітей працювати з каталогом літератури та знаходити потрібну книгу на полицях бібліотеки. Найактивніші учасники за виконані завдання і велику кількість правильних відповідей отримували солодкі “золоті” монетки. Висловлюємо вдячність бібліотекарям за змістовно і весело проведений час.

Після відвідування бібліотеки 5 та 6 загони направились до СЮТу, де на них чекали керівники гуртків закладу із конкурсами та майстер-класами. Дітям запропонували себе ненадовго відчути вихованцями гуртків «Конструювання повітряних зміїв», «Фотогуртка» та «Паперопластика». Найбільше дітей здивувала магія створення класичної фотографії з використанням хімічних реактивів, про що дітям розповідав та показував керівник фотогуртка, Дзюсь Віталій Миколайович. Діти вдячні працівникам та адміністрації СЮТ за гостинність та цікаво проведений час.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmEoWD1X
Дванадцятий день роботи табору “Берізка”, 19.06.19

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин