logo

Про організацію харчування учнів школи в 2017-2018 н.р.

 1. Безкоштовне харчування учнів у закладі здійснюється тільки в робочі дні. У разі відсутності учнів під час навчання компенсація за харчування не проводиться.
 2. Харчування дітей, які не підлягають безкоштовному харчуванню у закладі, здійснюється за батьківські кошти готівкою.
 3. Наказом керівника закладу призначається особа, відповідальна за організацію харчування учнів. До її обов’язків належать:
 • координація діяльності за роботою медичного персоналу щодо контролю за харчуванням дітей;
 • відпрацювання режиму та графіка харчування дітей, режиму чергування вчителів у обідній залі шкільної їдальні;
 • опрацювання інформації щодо кількості дітей, які потребують гарячого харчування, зокрема, дітей пільгових категорій;
 • контроль за додержанням дітьми правил особистої гігієни та вживанням готових страв, буфетної продукції;
 • контроль за санітарно-гігієнічним станом обідньої зали шкільної їдальні;
 • особистий контроль за виконанням норм харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».
 1. Облік дітей, охоплених безкоштовним харчуванням, здійснюється класними керівниками, які вчасно повідомляють про наявність учнів особу, відповідальну за організацію харчування.
 2. Вартість харчування для учнів 1-4 класів становить 8,40 грн., для дітей пільгової категорії з числа учнів загальноосвітніх навчальних закладів (діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, інваліди дитинства, діти з малозабезпечених сімей) – 9,70 грн.
 1. Для дітей початкових класів в умовах подовженого дня проводиться за бажанням батьків 2-3-разове харчування (сніданок – безкоштовний, обід та підвечірок – за батьківські кошти).
 2. З 01.09.2017 року продовжується організація безкоштовного харчування для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста з числа дітей з багатодітних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах у розмірі 9,70 грн. на добу за рахунок міського бюджету (рішення міської ради від 24.12.2015 №53 «Про затвердження Програми підтримки багатодітних сімей та дітей пільгових категорій у м. Кривому Розі на 2016-2020 роки». У разі навчання у загальноосвітньому закладі кількох дітей з однієї родини, які навчаються в 5-11 класах, безкоштовне харчування надається всім дітям.
 3. З 01.09.2017 року продовжується організація безкоштовного харчування для дітей, батьки яких задіяні, чи були задіяні, зникли безвісті або загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України у розмірі 9,70 грн. на добу за рахунок міського бюджету (рішення виконкому міської ради від 17.09.2014 №303 «Про затвердження Порядку надання безкоштовного харчування дітям, батьки яких задіяні або загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України» (зі змінами).
 4. Якщо батьки учнів відмовляються від харчування дитини в школі, то у закладі повинна бути особиста заява батьків з вказанням причини.