logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Про організацію харчування учнів школи в 2020-2021 н.р.

1. Безкоштовне харчування учнів у закладі здійснюється тільки в робочі дні. У разі відсутності учнів під час навчання компенсація за харчування не проводиться.

2. Харчування дітей, які не підлягають безкоштовному харчуванню у закладі, здійснюється за батьківські кошти готівкою.

3. Наказом керівника закладу призначається особа, відповідальна за організацію харчування учнів. До її обов’язків належать:

  • координація діяльності за роботою медичного персоналу щодо контролю за харчуванням дітей;
  • відпрацювання режиму та графіка харчування дітей, режиму чергування вчителів у обідній залі шкільної їдальні;
  • опрацювання інформації щодо кількості дітей, які потребують гарячого харчування, зокрема, дітей пільгових категорій;
  • контроль за додержанням дітьми правил особистої гігієни та вживанням готових страв, буфетної продукції;
  • контроль за санітарно-гігієнічним станом обідньої зали шкільної їдальні;
  • особистий контроль за виконанням норм харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».

4. Облік дітей, охоплених безкоштовним харчуванням, здійснюється класними керівниками, які вчасно повідомляють про наявність учнів особу, відповідальну за організацію харчування.

5. Вартість харчування для учнів 1-4 класів становить 10.20 грн., для дітей пільгової категорії з числа учнів загальноосвітніх навчальних закладів (діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, інваліди дитинства, діти з малозабезпечених сімей) – 11.80 грн.

6. Для дітей початкових класів в умовах подовженого дня проводиться за бажанням батьків 2-3-разове харчування (сніданок – безкоштовний, обід та підвечірок – за батьківські кошти).

7. З 01.09.2020 року продовжується організація безкоштовного харчування для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста з числа дітей з багатодітних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах у розмірі 11.80 грн. на добу за рахунок міського бюджету (рішення міської ради від 24.12.2015 №53 «Про затвердження Програми підтримки багатодітних сімей та дітей пільгових категорій у м. Кривому Розі на 2016-2020 роки». У разі навчання у загальноосвітньому закладі кількох дітей з однієї родини, які навчаються в 5-11 класах, безкоштовне харчування надається всім дітям.

8. З 01.09.2020 року продовжується організація безкоштовного харчування для дітей, батьки яких задіяні, чи були задіяні, зникли безвісті або загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України у розмірі 11.80 грн. на добу за рахунок міського бюджету (рішення виконкому міської ради від 11.07.2018  №329 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 17.09.2014 №303 «Про затвердження Порядку надання безкоштовного харчування дітям, батьки яких задіяні або загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України» (зі змінами).

9. Якщо батьки учнів відмовляються від харчування дитини в школі, то у закладі повинна бути особиста заява батьків з вказанням причини.