logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Про порядок організації безкоштовного харчування учнів пільгової категорії

Про порядок організації безкоштовного харчування учнів пільгової категорії.

(наказ відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради  «Про порядок організації безкоштовного харчування учнів пільгової категорії від 25.08.2020 р. № 133», витяг з наказу КЗШ І-ІІІ ступенів № 37 від 01.09.2020р. № 174; відповідно до показників міського бюджету на 2020 рік затверджено наступний розмір вартості харчування)

  1. Організувати з 01.09.2020 року гаряче безкоштовне харчування таким категоріям дітей:
  • учням 1-4 класів початкової школи;
  • дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
  • дітям-інвалідам ;
  • дітям з малозабезпечених сімей;

2. Вартість харчування для учнів 1-4 класів становить 10.20 грн., для дітей пільгової категорії з числа учнів закладу (діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, інваліди дитинства, діти з малозабезпечених сімей) – 11.80 грн.

3. Безкоштовне харчування учнів у закладі здійснювати тільки в робочі дні. У разі відсутності учнів під час навчання компенсація за харчування не проводиться.

4. Облік дітей, охоплених безкоштовним харчуванням, здійснювати класним керівникам, які вчасно повідомляють про наявність учнів особу, відповідальну за організацію харчування.

5. Продовжити організацію безкоштовного харчування для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста з числа дітей з багатодітних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у розмірі 11.80 грн. на добу за рахунок міського бюджету. У разі навчання у закладі кількох дітей з однієї родини, які навчаються в 5-11 класах, безкоштовне харчування надається всім дітям.

6. Продовжити організацію безкоштовного харчування дітям, батьки яких задіяні, чи були задіяні, зникли безвісти або загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, а також на період проходження військовослужбовцями, батьками дітей, лікування в закладах охорони здоров’я та реабілітаційних заходів строком до 6 місяців у розмірі 11.80 грн. на добу за рахунок міського бюджету.