>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Екскурсія по місту з відвідуванням Криворізького авіаційного коледжу

29 жовтня, у перший день канікул, учні 2-А, 2-Б та 3-А класів відвідали музей Криворізького авіаційного коледжу та мали змогу поглянути на справжні літаки навчальної авіаційної технічної бази коледжу.
Першим етапом екскурсії було відвідування музеїв закладу, де дітей ознайомили з історією та сьогоденням навчальної установи, показали цікаві речі, що мають відношення до авіації, бортові самописці, навігаційні прилади, зразки електронних пристроїв, що використовувались на літаках, моделі військових та цивільних літаків, складові частини літаків у їх натуральному вигляді: гвинти, двигуни, турбіни, тощо. Також учні переглянули ще одну виставку музею, присвячену подіям ІІ світової війни та діяльності об’єднаних сил в окремих районах Донецької та Луганської областей, де побачили та потримали в руках зразки озброєння та амуніцію, які дуже зацікавили дітей, особливо хлопців.
Наступним етапом екскурсії було відвідання парку авіаційної техніки коледжу, де діти із захватом розглядали і слухали про літаки, їх розміри, вагу, призначення, пасажиропідйомність, роки випуску, особливості і специфіку використання, розповсюдженість у світі, кількість обслуговуючого персоналу, та багато іншого. Особливим моментом екскурсії була можливість приміряти на себе роль пасажира і пілота літака Ту-154, кожен мав змогу потриматись за штурвал цивільного судна, відчувши себе справжнім асом авіації.
Наостанок ми відвідали невеличку конеферму за межами міста, діти проїхались верхи на коні «Зоряний» та познайомились із іншими мешканцями ферми. Втомлені, але з багажем вражень від екскурсії, діти повернулись до школи, де на них з нетерпінням чекали батьки.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин