logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Екскурсійна подорож «Львів-Мукачево-Ужгород»

За вікном автобуса горять жовто-червоними кольорами гори. Сонце не стримує останнього тепла і світу! Ми зачаровано прилипли носами до скла – осінь в Карпатах! І ми їдемо на екскурсію!

Величний замок Паланок над містом Мукачево вражає масштабом середньовічного будівництва, легендами родини князів Ракоці…, і милує наших дівчат грайливим чорним кошеням, що забралось під дах зброярні.

Ужгород… Липова алея завела нашу групу у романтичний настрій. Пахощі кави, шоколаду, шелест осіннього листя під ногами, а ще малесенькі статуетки Миколайчика, Ференца Листа, солдата Швейка, Ейфелевої вежі, які зустрічають нас у найнесподіваніших місцях. Поласували фірмовим тортом «Ужгород» у кондитерській майстерні «Валентин+Валентина Штефаньо».

Водоспад Шепіт… Це треба просто бачити і чути! Він справді шепоче, хоч вода спадає по камінню з висоти багатоповерхового будинку. Спостерігаємо мовчки…

На гору Гимба забираємось на підйомнику! Починається дощ, маленький і лагідний – не страшно! Хтось в дощовиках гуляє по горах, а хтось гріється гарячим чаєм з брусницею в «Чайовні». А як добре на гірському повітрі смакують бутерброди з салом!

Таким ми побачили Закарпаття! Учні 11-го та 10-го класів реалізували ще одну мрію – подорож Закарпаттям! Разом з учнями мрію матеріалізували їх класні керівники: Лук’яненко І.В., Іващенко О.В.

Наша країна продовжує вражати!

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHskLxskms

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *