logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Екскурсійна подорож учнів 10-11 класів в с. Вільне

Канікули весняні – справа коротка! Треба встигнути відпочити як треба, бо попереду закінчення навчального року! А для 11 класу – закінчення шкільного життя!

Десятому та одинадцятому класам збиратись разом на якусь справу – немає проблем! До лісу запросили с собою своїх найкращих вчителів!)))) Пообіцяли їм веселі пригоди і добру кашу! Спасибі, що погодились: Ірина Василівна, Тетяна Євгеніївна, Тетяна Олександрівна, Ольга Федорівна, Олександр Митрофанович!

Їхали з радістю, бо вже бували колись у с. Вільне! Але тоді були ще малі і «зелені»! Тепер стали великі, але розважались як малі! Туристичний центр підготував нам тренування на мотузках, пошук «скарбів» та майже «військову» гру по захопленню прапора! Наші хлопці підготували вудочки на рибалку! Але як вони не умовляли рибку – вона до нашого столу йти не захотіла. А можливо дівчата зі своїми фотосесіями на березі їм завадили домовитись!

З лісу повернулись всі! Набігались, наїлись каші, награлись, нафотографувались, знову наїлись – печеної картоплі і того, що «мама поклала»! Трохи обідрались, бо «захоплення прапора» – це вам не іграшки! Покормили місцевих сторожових собак – ото в них було свято!

А коли повернулись додому, то батьки сказали – рано! Думаємо наступного разу побути довше…, тому будемо запрошувати разом з нами головного туриста – пані директора. То хто з нами ще раз до лісу?!

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHskQ84s1r

Екскурсійна подорож в с. Вільне, 10-11 кл., 29.03.19

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин